Wpis z mikrobloga

Młody testuje prezent, mąż zachwycony słuchawkami, ja chyba popłaczę się ze szczęścia - mąż napisał list miłosny i dołączył do prezentu. W takiej chwili czuję się tak szczęśliwa, że mogę umrzeć ze szczęścia. Kocham moją rodzinę. Życzę każdemu, aby kiedyś doznał tego uczucia #swieta
  • 108
  • Odpowiedz
@Nekai super :). Bardzo miło jest przeczytać taki wpis, to pokrzepiające, że takie pary istnieją.

Czuje się od kilku lat dokładnie w ten sposób, w jaki go opisałaś. Obecnie obok żona słodko śpi, z naszym bąbelkiem w brzuchu, a ja sobie przeglądam Mirko :).
  • Odpowiedz
@Nekai Kurde, tęsknię za takim uczuciem. Z różowa dwa lata po ślubie, otwarcie produkcji planowane na ten rok. Wigilia u teściow, spotkanie jak spotkanie, jutro moich rodziców 'aby odhaczyć'. Nie mogę się doczekać końca świąt, a z drugiej strony chciałabym doświadczyć tego co opka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nekai: dla mnie takie rzeczy to tylko film romantyczny, bo takich rzeczy w prawdziwym życiu nie ma. Wszystkie kobiety z którymi mnie coś łączyło dały mi o tym znać. Jedne bardziej boleśnie inne mniej. Po prostu nie potrafię uwierzyć w to co piszesz, że dla jakieś kobiety takie rzeczy są ważne, że potrafi kochać, że po minięciu zauroczenia dalej pożąda swojego partnera i chce z nim być, że związek potrafi kobiecie
  • Odpowiedz