Wpis z mikrobloga

#perfumy czy ktoś z Mirków z tagu orientuje się na ile legitna jest ta strona fragrantis cena za tą samą wodę perfumowana oscyluje w sklepach od 300-600 zł i zastanawiam się gdzie ja kupić. bo narzeczona kupiła mi Sauvage wodę toaletowa i chce kupić sobie gdzies jak najtaniej ale perfumowana a toaletowa oddam do sklepu ona się nie obrazi a ja będę miał wodę perfumowana zamiast toaletowej.
Pobierz Marcussimus - #perfumy czy ktoś z Mirków z tagu orientuje się na ile legitna jest ta ...
źródło: comment_1671955949lke2jdLRfKtMFpyGQdOkkd.jpg
  • 13
@HondaCivic2137: a to wiem ja tej edt nawet nie odpakowalem chce właśnie zwrócić do Douglasa zanim narzeczoną się skapnie i zrobić sobie podmianie na perfumowana. Rozumiesz ona zadowolona że ja się cieszę z prezentu a ja że mam perfumowana ;D
@HondaCivic2137: a bo w sumie nie wspomniałem ja mam od dawna EDP tego Sauvage i ona podpatrzyła że mam na wykończeniu i chciała mi zrobić przyjemność tylko wzięła toaletowa bo wiadomo nie zna się a po drugie $$$ młoda jeszcze nie zarabia chciała dobrze. Ja sam jestem laikiem w kwestii perfum i dlatego nie znam się na tych stronach do kupowania. Czyli z tej marciano mówicie że będzie ok? Przez portal
@HondaCivic2137: a bo w sumie nie wspomniałem ja mam od dawna EDP tego Sauvage i ona podpatrzyła że mam na wykończeniu i chciała mi zrobić przyjemność tylko wzięła toaletowa bo wiadomo nie zna się a po drugie $$$ młoda jeszcze nie zarabia chciała dobrze. A może właśnie zrobiła research, bo wiele osób potwierdza, że edt trzyma najdłużej. Jest bardziej świeże i trwałe, a te bajki o tym że perfumowana jest mocniejsza