Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam taką sytuację, że mam albo miałem normalnego kolegę, to znaczy 100% hetero, żadne tam LPG i inne udziwnienia. Mieszkamy na dwóch osiedlach obok siebie, więc sąsiedzi, znajomi, ogólnie otoczenie jest podobne/wspólne.

No i przed świętami, jak wyjeżdżał do swojej "dziewczyny", to mi się przyznał, że jest ona trans na hormonach, ale bez operacji (dosłownie laseczka z fiutem, ale zrobiona tak, że po zdjęciu trudno się zorientować, że to facet).
Cholera, nie wiem, co o tym myśleć. Czy to znaczy, że mój "normalny" kolega jest tak naprawdę gejem i on siedzi w tych LGBT i innych takich?

Nie wytrzymałem i w wigilię mu napisałem SMS, że mógł się przyznać do orientacji, a nie oszukiwać wszystkich wokół w tym mnie, swojego ziomka.
Zostałem zwyzywany od prymitywów i żebym się oczytał, bo on jest w pełni hetero, a ja oceniam coś, czego nie rozumiem i że pogadamy po świętach.

Ja już sam nie wiem. Orientuje się ktoś, jak to działa? Gość de facto kopuluje z facetem z długimi włosami, przebranym w sukienki i ze zgolonym zarostem, a wpaja mi, że wcale nie jest gejem. Przecież samo całowanie musi być obrzydliwe.

I teraz sprawa wygląda tak, że mi to powiedział, bo mi ufa, a jego "dziewczyna" nie chce, żeby ktoś znał prawdę i raczej się z tym ukrywa.
Nie wiem, co myśleć o czymś takim. To bardzo spoko kolega i wiele razy mi pomagał, ale teraz jakby się go... brzydzę. Myślicie, że moja reakcja jest normalna?

Lubię gościa, ale jestem z konserwatywnej rodziny/otoczenia i nie chce, żeby ktoś mówił, że koleguję się z jakimiś zboczeńcami/wynaturzeniami. Czy ktoś z was był w podobnej sytuacji?

#lgbt #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #transseksualizm #trans #transgender #seks #tinder #badoo

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63a861de6ee95d57c2232b76
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 58
@AnonimoweMirkoWyznania: Geje nie ruchają i nie wiążą się z transkobietami ani ciskobietami ("normalnymi"), chyba że jeszcze nie wiedzą/nie akceptują, że są gejami. Albo się z tym kryją, bo mają kolegów zjebów, którzy w święta się #!$%@?ą do nich i wiedzą lepiej, jaka jest ich seksualność. I traktują ją jako swoją, a nie kumpla sprawę. Nawet gdyby twój kumpel lubił jechać w dupę niebinarnych czarnych karłów z 35 cm knagą to tobie
OP: > rozumiem, ze brzydza cie geje i masz do tego pelne prawo. Pomysl co robila reka tego typa jak ja mu sciskasz na przywitanie. Obrzydliwe.

@nieprawdopodobnainterwencja: Nie chcę nawet wiedzieć, co robiła, mówił, że to "normalny" związek jak z dziewczyną. I żebym nie wyobrażał sobie, że on jest gejem.

jeśli dla ciebie kobiete definiuje #!$%@? to szkoda mi dyskusji a jeśli nie to facet jest hetero i nic dziwnego,
OP: > A OPie, twój kolega na pewno hetero nie jest ale też co cię to #!$%@? obchodzi xD Planowałes go ruchac i cie odrzucił i jesteś teraz zazdrosny czy jak?

@norbert108: Po prostu nie mogę przetworzyć umysłowo tego, że zawsze podawałem rękę i podrywałem dziewczyny na zabawach z gościem, który, jak się okazało, na co dzień przytula się do innego faceta, którego nazywa swoją "dziewczyną".

Czuję się oszukany. I