Wpis z mikrobloga

To uczucie kiedy normik zaleca przegrywowi:

- pójść na TERAPIĘ (chociaż nigdy na żadnej nie był)
- zapisać się na KURS TAŃCA (chociaż nigdy nie uczestniczył w zajęciach)
- pójść na SIŁOWNIĘ (chociaż sam chodzi dwa razy do roku jak mu się przypomni)
- UNIKAĆ UŻYWEK (chociaż sam zalewa pałę co weekend i wstrzykuję marihuanę)
- DBAĆ O DIETĘ (chociaż sam często stołuje się w fast foodach)
- ZAGADYWAĆ DO LUDZI NA ULICY (chociaż sam ma znajomych poznanych przez wspólne aktywności typu szkoła, praca, klub sportowy)
- NIE PRZEJMOWAĆ SIĘ OPINIĄ INNYCH (chociaż plotkuje na temat innych osób i ich ocenia)

#przegryw
  • 10
@Kreek: to ja sie odniose jako przegryw gymcel fanatyk zdrowego odzywiania z historia alkoholowa

- terapia nie dziala i wszystkie badania dowodzace jej skutecznosci sa sfabrykowane, ale to chyba wszyscy wiedza poza normikami
- kurs tanca fajny jak lubisz tanczyc ale prawie nikt nie lubi tanczyc bo to jest robione pod ruchanie i tu chodzi o ruchanie a nie taniec
- unikanie uzywek, dbanie o diete i dbanie o ruch poprawia
@Kreek: aha a alkohol energetyki i slodycze tak #!$%@? zdrowie ze szkoda gadac, nie dosc ze estrogeny up czyli stajesz sie placzliwy i rozchwiany emocjonalnie, to do tego kortyzol up czyli gorzej spisz i sie latwo ulewasz. A jak sie latwo ulewasz to jeszcze wiecej estrogenow i tak dalej, kolo sie zamyka.
Terapia zapewne pomaga ale tu nic nie powiem bo nie miałem z tym do czynienia. Piszę to jako zwykły typo który uczestniczył na różne zajęcia aby zadbać o swoje mocne strony. Tańce? Bardzo spoko opcja. Jeśli ktoś jest gibki i normalnie ćwiczy/cwiczyl na wfie (nie wiem ile lat ma ludzik taki) to tańce tylko zwiększa twoje szanse u babek bo większość chłopów ma kij w dupie i uważają tańce za babskie zajęcie