Wpis z mikrobloga

@Sin-: To wygląda jak jakiś wysryw na grupie na facebooku dla madek. Niech ktoś tę fundację zaora. A nie czekaj, ona przytrzymuje billboardy dla partii na wybory i pewnie srogie pranie pieniędzy się tam odbywa i #!$%@? wie co jeszcze, więc są nietykalni (°°
  • Odpowiedz
@s---k: a to jeżeli ktoś robi coś za własne pieniądze, to automatycznie jest to super i nie wolno zlego słowa powiedzieć?
Billboardy tej fundacji to g00wno i nie ma znaczenia, kto za nie płaci.
  • Odpowiedz
- fundacja

- swój hajs

Wybierz jedno.


@Adwokat_Vanessa_Smaruj-Rogala: a to jak se jutro założę fundację na którą 100% wpłat będzie odemnie to niby nie będzie "mój hajs"?

Fundacja Kornice jest finansowana przez firmę Eko-Okna. Jej właścicielem, jak i jedynym akcjonariuszem, jest Mateusz Kłosek, polski milioner.


¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
No tak, jak masz kasę to możesz pisać najwieksze bzdury, a wykopek i tak simpuje xD


@Zdunn: co robi? Napisałem, że se ze swojej kasy to stawia. #!$%@? treść to już zupełnie inna sprawa. No ale nie każdy widzę umie czytać ze zrozumieniem i se dorabia teorie.
  • Odpowiedz
a to jak se jutro założę fundację na którą 100% wpłat będzie odemnie to niby nie będzie "mój hajs"?


@Morf: No w sumie twój. Z drugiej strony jednak zmieniłbym prawo, które pozwala na unikanie podatków, poprzez wydawanie hajsu na różne gównofundacje, które poza płaceniem pensji swoim ziomeczkom w najlepszym przypadku jak już coś robią, to właśnie takie głupoty, jak te Kornice. Także tak - jest to trochę okradanie społeczeństwa, jeśli fundacji
  • Odpowiedz
@Sin-: Najlepsze że gdyby tam pisało "nie miej auta", "nie jedz mięsa", to szury by dostały piane z pyska xd, jak widać inżynierię społeczna w Polsce mozna stosować tylko w jedną stronę xd


@jamajskikanion: No dokładnie by tak było mordo
  • Odpowiedz