Wpis z mikrobloga

Słuchajcie powiem wam jak wyszedłem z przegrywu. Był to piątek. Wstałem rano, spożyłem kawę piernikową i pół kila twarogu. Po skończeniu posiłku stanąłem przed lustrem i zacząłem mówić " jesteś zwycięzcą". Następnie uderzyłem pięścią w stół. To już mój 6 stół w tym miesiącu. Ubrałem jedną z moich kilku par spodni i oczywiście dobrałem jeden z 2137 pasków kupionych za oszczedności pół roku temu. Prawie bym zapomnial zejść do piwnicy po ramę. Ale na szczęście pamiętałem. Ramę trzeba w końcu trzymać cały czas najlepiej. Z ramą poszedlem na kurs tańca. Tańczyliśmy walca. Niestety pewnie ze względu na moją zbytnią męską naturę onieśmielone kobiety nie chciały ze mną tańczyć. Tańczyłem więc trzymając ramę. Jak prawdziwy mężczyzna. Zaraz po tańcach poszedłem na terapię. Tam Pani Julia mówiła mi że po prostu muszę uwierzyć w siebie, nie zrzucać winy na innych, być pozytywnym, uśmiechać się. Tak też zrobiłem. Po zapłaceniu ledwie 350zł( mała cena za takie rady na które nigdy bym nie wpadł!) wyszedłem na miasto. Uśmiechałem się do wszystkich, zagadywałem kobiety. Nawet jacyś mili panowie pytali czy mam jakiś problem. Gdy zacząłem im opowiadać o moich problemach oddalili się jednak z dziwnymi wyrazami twarzy... Kobiety były przestraszone rozmawiając ze mną. Ale pewnie przez to że trzymałem ramę, moja męskość samca alfa je mentalnie przerosła. Wróciłem do domu i zgodnie ze słowami terapeutki zaraz usuwam konto. Bo na tym wykopie to same toksyki są i jakieś kłamstwa. Powiedziała że po usunięciu konta moje życie poprawi się znacząco, problemy znikną, nastrój się poprawi, a kobiety będą same zagadywać. Pewnie to też dla tego nie chciały ze mną rozmawiać ani w realu ani na ulicy. Hmm. Koniecznie muszę usunąć to konto..

#przegryw #blackpill ##!$%@?
  • 6
  • Odpowiedz
Były pompki robione? Musisz robić pompki przed dziewczynami chłopie, w ten sposób wyróżnisz się na tle nieciekawych gości którzy nie robią pompek przed obcymi kobietami na mieście.
  • Odpowiedz