Wpis z mikrobloga

Zdrowa jestem jak ryba. Jako jedna z nielicznych, do dnia dzisiejszego choruje na lekkie przeziębienie max raz w roku.
Co z tego, że zdrowie fizyczne silne i twarde, jak ni mam żadnych umiejętności ? Pasje i hobby mam, ale nigdy nie uzyskam takiego skilla, aby móc zarabiać więcej niż minimalna krajowa - mój sufit genetyczny, to umiejętności zbyt niskie na zarabianie pieniędzy. Nie potrafię nauczyć się niczego.

Jakieś porady,aby skrócić długość życia - albo jest szansa dla mnie ?

#przegryw #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 50
@SlonskoBaba: ponoć palenie papierosów ale nie zawsze bedzie działać. Poza tym to by wpisać ten pierwszy tag
od lewej, pod post - sugerując się twoimi zaimkami(i nie tylko), to chyba sporo przecholowałaś różowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przy czym biorąc pod uwagę to, jak znam siebie to wiem, że nawet jak właduję w rozwój umiejętności kupe hajsu i czasu, to efekt będzie mizerny w porównaniu do włożonego nakładu pracy, związanej z nauką danego skilla.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Co z tego, że zdrowie fizyczne silne i twarde, jak ni mam żadnych umiejętności ?

@SlonskoBaba: no skoro masz zdrowie i czas, to umiejętności można nabyć. Czego tak chciałabyś się nauczyć a nie możesz?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SlonskoBaba: np.? Nie wierzę że próbowałaś wszystkiego i każdej dostępnej metody. No i czemu nie te umiejętności fizyczne? Nie napisałaś na czym konkretnie ci zależy to i ciężko poradzić