Wpis z mikrobloga

echhh święta były zajebistew w sumien siorka przyjechała ze chłopakiem swoim fajnie było widać że szczęśliwi, mame szcześliwa bo świąteczna atmosfera i wgle i nie było nawet tej starej szmaciury nie powiem kogo bo tutaj ta grupa społeczna jest #!$%@? chroniona bardziej niż area 51 bo najliczniejsza grupa wyborców pisu no ale nie było jej bo się obraziła na mamełe i na mnie też xD i ją zabrał jej synalek z twierdzi że "on wie lepiej" i zarzuca mamie jakieś gówna na kiju no fajnie nie musiałam znosić jej obsranej mordy i obsranej mordy tej drugiej cześci rodziny, napełniłam brzucho, należałam się, najadłam ciast i wróciłam dziś na moje śmieci i echh jakoś tak smuteczek zamej ziedzieć czekając na sylwestren żeby też samej przesiedzieć i pić do mąnitora bo nawet znajomi z ynternetu sobie znaleźli rozrywkę w sylwestren i echhh guuurwa muszę sobie wreszcie znaleźć jakąś bolczyce albo bolczyciela bo niefajen w sumien echhhhh mood
Raisei-chan - echhh święta były zajebistew w sumien siorka przyjechała ze chłopakiem ...

źródło: comment_1672108601CQZzv2llmmjxYHYsFF778Q.jpg

Pobierz
  • 4