Wpis z mikrobloga

@przeczki: Kiedyś właściciel stolarni w której pracowałem to siedział już od 6 żeby wszystko przygotować jak przyjdziemy do roboty a i tak zawsze godzinę schodziło jak wszyscy się ogarną i obudzą a biedak teraz choruje bo siedział w tej swojej pracy po 12h i myślał że kokosów sie dorobi
@przeczki: godzinę wcześniej do pracy przychodzą niewolnicy którzy nie szanują swojego czasu, nie nawidza swojej rodziny, partnera, rodziców, najwięksi #!$%@?, lizodupy i ogólnie ludzie którzy nie potrafią myśleć


Potem płacz, że w wieku 30 lat dalej mieszka się z rodzicami, nie ma się partnerki i wogole brak perspektyw. Dać coś więcej od siebie i zamian więcej zyskać- Nie!! Bo jestem niewolnikiem co śrubkę nie wie w którą stronę się odkręca. Sami
@HHokuss dokładnie tak, ludzie z bloków bez swojego zycia prywatnego z nadmiarem czasu. Miałem takiego zmiennika który przychodził równo godzine przed czasem pracy !!! Tylko po to aby sie przebrać, wyżulić kawe/papierosa i pierdoły wypytywać i opowiadać. Na szczescie nie piłem ani nie paliłem więc z tego całego rytułalu musialem wysluchiwac tego #!$%@?, w pewnym momencie go #!$%@? ze nie ma mi przyłazic predzej jak 5 - 10 min przed to sie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@przeczki: godzinę wcześniej do pracy przychodzą niewolnicy którzy nie szanują swojego czasu, nie nawidza swojej rodziny, partnera, rodziców, najwięksi #!$%@?, lizodupy i ogólnie ludzie którzy nie potrafią myśleć


Potem płacz, że w wieku 30 lat dalej mieszka się z rodzicami, nie ma się partnerki i wogole brak perspektyw. Dać coś więcej od siebie i zamian więcej zyskać- Nie!! Bo jestem niewolnikiem co śrubkę nie wie w którą stronę się odkręca. Sami