Wpis z mikrobloga

#sykulski #wojna #ukraina

widziałem wywiad sykulskiego z Romanem warszawskim. Powiedział że Rosja nie jest krajem konserwatywnym tylko sowieckim i zgadza się z tym że Rosja to kraj biedy i to cywilizacja bizantyjska. Myślałem że jest normalny i nie wiedziałem dlaczego tylu ludzi go nazywa onuca. Jeszcze dzisiaj widziałem film z przed 7 miesięcy w którym mówił to co bartosiak. Teraz klikam ja jego YouTube i bomba... Jutro wstawię fragmenty gdy onuca Sykulski mówi prawdę.

Wie ktoś co mu się stało że zmienił narrację? Zarabia na onucach?
  • 5
@Spokesboy: pewnie powodów jest wiecej.
Tak naprawde Sykulski był uważany za onucę przez częsc obserwatorów już dawno temu, ja i kilka osób to pisało na wykopie lata temu w czasach gdy sykul miał tu jeszcze pozytywna opinię.
To jaka opcję reprezentuje się dało zauwążyć gdy się wyszło poza atrakycjną osłonę elokwencji, niemałej garści wiedzy połączonej z domieszką ''mądrutkich'' wyrazów. Poza tym przeciez jego przeszłośc jest znana - on na poczatku był
@Spokesboy: Byłem na spotkaniu z Sykulskim w Warszawie ~27 lutego. Był obiektywny, mówił że ewentualny sukces inwazji Rosyjskiej wiąże się z dużym niebezpieczeństwem dla Polski w postaci naszego Donbabwe - zaraz jakaś grupa ślązaków obwieści niepodległość (Putin wspiera w Hiszpanii Basków i Katalończyków) i będziemy mieć ogólnie prze*****e.
Niedługo później zrobił wywiad z rosyjskim ambasadorem żeby "przedstawić drugą stronę". Organizator poprzedniego spotkania Krzysztof Bosak publicznie zjechał Sykulskiego za nie zadawanie trudnych
@Spokesboy: to od zawsze była ruska onuca popatrz na jego gębę. Jakbym go spotkał w Katowicach dostał by lepca na twarz. A co do niego i ślązaków to g*wno ma związki z ślązakami żaden prawdziwy ślązak który miał wkład w tą ziemie nie poda mu ręki. Taka prawda