Wpis z mikrobloga

@M_longer: Na stronach Adidas jest pare rzeczy z kooperacji z Lego. 414 zł za bluzę, tshirt i shorty. Jakość lepsza niż przeciętna. Rozmiar zawyżony. Xl dla 187 cm to duży ciuch. Brałbym L :)
  • Odpowiedz
@CCCCC: To co składam to chińska podróbka :) a kombinerki używam niezależnie czy chińskie czy orginalne - czasem palcami się nie da (mimo, ze mam kombinerki w dłoniach:D)
  • Odpowiedz
@CCCCC: Złożyłem z 30 zestawow z Chin. Nigdy kleju nie potrzebowałem. Miałeś aż tak złe doświadczenia ? Co za model ? Ja mało różnicy widzę między orginalne a podróba (oprócz kartonu i instrukcji :D ) ale zauważam ze ludzie nie mający pojęcia o chińskich podrobach powtarzają jak mantrę ze to zło a nigdy w rękach nie mieli…
  • Odpowiedz
@Shegis: Rosyjska ruletka :) mam pewien sposób - zawsze czytam opinie o sklepie i danym egzemplarzu / zestawie. Nigdy jeszcze żonka nie zaliczyłem. Max to brak opisu woreczków przy sokole milenium czyli 1500 klocków w jednym worku :/ czasem kupuje orginal by się przekonać ze to jedno cholerstwo :)
  • Odpowiedz
ale zauważam ze ludzie nie mający pojęcia o chińskich podrobach powtarzają jak mantrę ze to zło a nigdy w rękach nie mieli…


@smokingcat: bo to zło - Lego inwestuje sporo $ w rozwój produktu, a taki Lepin sobie to bezczelnie kopiuje (pewnie mając gdzieś prawa autorskie - chociażby ich "Star Wnrs" xD). Ja bym do tego ręki nie chciał przykładać.
  • Odpowiedz
@u_k1: Masz racje - kradzież to zło. Kradzenia czyichś pomysłów to taka sama kradzież dla mnie jak zabranie czegoś ze sklepu. Nie mam nic na swoje wytłumaczenie. Dla wygody i oszczędności kupuje podrobione lego :( złem jest korzystanie z takich rozwiązań. Niestety rozwiązania te jakościowo jest super a to kusi….. a ludzie pierdziela ze jakość słaba :)
  • Odpowiedz
@spoon22: Niestety nie ma sprawdzonych sklepów tanich. Ja zawsze na Ali szukam zestawu który mnie interesuje a później czytam komentarze. Nigdy się nie naciąłem. 1. Znajdź model lego… zapamiętaj numer zestawu
2. Idź na Ali i wpisz ten numer.
3. Sprawdź komentarze i heja :)
  • Odpowiedz