Wpis z mikrobloga

@zero_: ja kogokolwiek z jakimkolwiek typem nie mogę znaleźć, a Ty mi enfp proponujesz ;)
Najlepiej chyba mi było do tej pory z infp, albo kolejnym intj.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zero_:

A co ci wychodzi?


już sprawdzę, ale wychodzi mi logik, ten naukowiec z menzurka a w niej reakcja chemiczna

INTP-A / INTP-T Logic

A to jeśli chodzi o id16 to skoro jest więcej charakterow, które mają logikę w nazwie, to nie znaczy że logicznie myślących ekstrawertykow jest więcej, chociaż wątpię że w tych testach jest więcej ekstra którzy mają logikę w charakterze

Mało tego, sprawdziłem i tylko iltro ma ogólny
@Makowieciasto: istnieje wg tej teorii. To jest osobowość ENFP ostatnie to Introverted Sensing (Si), czyli The ability to find patterns from past emotions, experiences and senses, and apply them to the future. Jeśli wątpisz ze mam racje pisząc o MBTI to sprawdź XD a nie jakieś chlopsko rozumowanie bo ty masz wątpliwości. Wiem co to znaczy ekstrawertyk i introwertyk nie musisz mi tego tłumaczyć XD
Pobierz z....._ - @Makowieciasto: istnieje wg tej teorii. To jest osobowość ENFP ostatnie to ...
źródło: comment_16722218195ovnDcjFNLakGf5Ek7npuq.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zero_:

a nie jakieś chlopsko rozumowanie bo ty masz wątpliwości


Ale ja nie mam żadnych wątpliwości, jest jeden opracowany test, który sprawdzałem, więc nie mam informacji z innych testów, wiem że jestem logikiem i pasuje to do mnie jak mało który opis ponieważ szukam i jestem ciekawy, najpopularniejszy test nie ma napisanego nigdzie tego, a jakbym chciał się zagłębiać w temat to musiałbym poszukac i poanalizowac co średnio mi się chce
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zero_:

Nie znasz się ja tym a komentujesz i pouczasz


Wiesz to nie medycyna żeby można było wyciągnąć logiczne wnioski, to że ktoś coś napisał nie znaczy że jest to święta prawda, coś takiego jak ekstrawertyk z myśleniem introwertycznym nie istnieje, ponieważ nie różnią się w tym sensie, różnią się tylko typem baterii i tyle

To co nazywają tutaj to raczej jest ambiwertycznosc a nie ekstra z myśleniem intro, chyba że
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zero_:

Jak ci nie pasuje ta strona to weź sobie obojetnie jaka o Mbti XD i funkcjach


Ale to nie mi ma pasować, tylko nauce, a nauce pasują legitne źródła, czyli oryginalne prace naukowe, na których opiera się dany test, bo nie wszystkie strony muszą trzymać się podstawowych założen, zawsze mogą sobie opracować nowe założenia i jeśli im będą pasować to czemu tego nie zmienić, tylko wtedy pasuje napisać pracę na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zero_:

W teorii MBTI tak jest i nie zmienisz tego bo myślisz inaczej XD


Ale tłumacze ci że ty sama nie wiesz jak jest a mi to tłumaczysz, ja nie staram się udowodnić czy mam rację czy nie, tylko naprowadzić cię na źródło a nie stronki, które nie wiadomo co biorą pod uwagę (chyba że mają bibliografię i zostały przez autora sprawdzone, nie mam pojęcia czy tak robią czy nie)

Ja