Wpis z mikrobloga

@Argonix: Nawet bardzo. Co prawda farmy botów mają się dobrze, ale w grze nie brakuje prawdziwych graczy.

Pewnie masz na myśli Artystkę? U nas pojawi się w okolicach kwietnia 2023.
  • Odpowiedz
@Argonix: Summoner został u nas wydany na początku grudnia jak coś. Czy Artystka będzie cenzurowana, to nie mam pojęcia, nie interesuję się tą klasą, wiem tylko, że wyjdzie w kwietniu z oficnajlego info.
  • Odpowiedz
@Argonix: @Biackciss: 4 bardy here, 1x1520 i 3x1460 do tego palladyn 1445 i glaivier na control, zaluje ze tez 6 bardow nie zrobilem bo DPS znalesc party on lvl jest bardzo ciezko a palkiem zero przyjenosci z gry, kazdy skill wyglada tak samo xD Glaivier pojdzie do wymiany na Artists jak wyjdzie ;p
  • Odpowiedz
@thisisthesix: Jak z okazji wydania Artyski dadzą darmowego powerpassa, a dadzą na pewno, to zrobię sobie Barda na alta, żeby chociaż na jednej postaci mieć taki totalny chill i wejście na dungi od ręki, bo to zawsze dodatkowy gold. Na mainie nie mam z tym problemów, ale na alcie 1460gs, 4x3 engr czasami potrafią mną wzgardzić nawet na Deskalude xD Nie to, że w ogóle nie mogę się dostać, bo zawsze
  • Odpowiedz