Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zoyav: to musi być jakiś cweluszek z krótkim fiutkiem i workiem kompleksów, skoro musi się dowartościować pisząc w ten sposób do kogoś, kto bierze weekendy w grafiku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zoyav: Przypomniał mi twój wpis moja starą robotę jak Grażyny i Janusze beczały szefowej, że ja sam jestem i przecież mogę robić w święta, czy tam w inne terminy, które im nie pasowały i że stary pracownik nie miał z tym problemu i było fajnie super. Jeszcze za tobą zapłaczą.
@Zoyav: XD widzę, że ludzie tutaj cisną po tym typie. No można się z nim zgadzać, bądź nie, ale mówi ci uczciwie jak tam w firmie na ciebie patrzą.

Nie jest to może super materiał na przyjaciela, ale widać, że w sumie zależy mu na tobie.

Ogólnie środowisko toksyczne, ale sam typ nie jest tak toksyczny jak tutaj go piszą (no chyba, że pisze to jako gaslighting).

Potem ci sami ludzie
@Zoyav: a przegrywy mysla ze im najgorzej. Kobieta przegryw ma przesrane bo inne jej zrobią piekło przez to. Typami sie nikt nie przejmuje.
A ogolnie to czego nic nie robisz ze swoja sytuacja zyciowa? Jak masz 20 pare lat to ci to nie przeszkadza ale potem bedzie. Przesrane jest byc samotnym pozniej bo ciezko znalezc sobie potem towarzystwo