Wpis z mikrobloga

Mam bezprzewodową klawiaturę Logitech K380, która domyślnie nie ma doggle'a na USB (komunikuje się przez Bluetooth). Czy istnieje jakaś możliwość, aby tego doggle'a do niej dokupić?

Chodzi mi o to, aby działała od razu po starcie komputera, bez konieczności klikania myszką, aby włączyć Bluetooth w Windowsie.

#komputery #sprzetkomputerowy #komputer #laptopy #laptop #klawiatura #bluetooth #windows #windows11 #windows10 #cokupic #pytanie #kiciochpyta
  • 13
@s---k: @Atreyu: @darek-jg: Czasami nic nie muszę klikać, a czasami muszę kliknąć Bluetooth (aby się zaświeciło) w centrum powiadomień (prawym dolny róg paska).

Z tym, że np. na ekranie startowym zawsze podczas wpisywania hasła wpisuje to hasło, klawiatura wtedy chwilkę myśli i dopiero po chwili to hasło się uzupełnia, po czym klawiatura normalnie działa. Tak samo, gdy usypiałem laptopa i wracałem to jest chwila gdzie klawiatura nie działa i
@s---k: Wymieniałem ostatnio moduł Bluetooth, jest troszkę lepiej, ale wciąż nie idealnie jak gdyby ta klawiatura miała tego doggle'a (jak myszka).

Zastanawiam się po prostu czy w przypadku tej klawiatury to w ogóle możliwe, aby łączyła się ona z dogglem bez konieczności posiadania włączonego Bluetooth.