Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
Ja #!$%@? być laska to wygrać życie. Koleżanka - studentka. 23 lata chyba. Szczupła, nawet ładna. Nie jest pusta. Trochę rozgarnięta. Ma chłopa 33 lata teraz co ma firmę i w ciągu roku zwiedziła z nim 19 krajów. I to nie jakieś gówno jak Czechy - Kanada, USA, ZEA, nowa Zelandia - no same drogie wycieczki. Ale nas chłopów to życie #!$%@? w dupsko aż po sam kręgosłup ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 47
  • Odpowiedz
ak myślisz ile chłopów ma szansę zarabiać 100k na miesiąc? Może 2%. A jak myślisz ile lasek ma szansę na taki układ? Z 15%

@ChwilowaPomaranczka: chcesz powiedzieć, że 15% lasek jest w związku z 2% chłopów?


@tomtom666: Mieć szansę nie oznacza, że się uda. Ja mam szansę na trafioną 6 w totka. Gdzie mój hajs?!
  • Odpowiedz
@ChwilowaPomaranczka: Typowy cherry picking. Facet się urodzi w bogatej rodzinie, dostanie firmę od tatusia i też praktycznie nic nie musi robić, a hajs się zgadza. A ile to ładnych kobiet latami szuka faceta, który by je szanował i był w minimalnym stopniu ogarnięty, ale mają mniej szczęścia i nie mogą trafić. Pomijam takie, które nie są ładne.
  • Odpowiedz
@ChwilowaPomaranczka: Z tymi 19 to lekka przesada, w 10 mogę uwierzyć, uwierz mi 19 krajów w ciągu roku to żadna przyjemność, tylko latanie wszędzie na szybkości a i tak się nic nie zobaczy i to mega męczące, możliwe ze połowa z nich to miejsca gdzie on coś załatwiał i przy okazji ją wziął
  • Odpowiedz
A ile to ładnych kobiet latami szuka faceta, który by je szanował i był w minimalnym stopniu ogarnięty, ale mają mniej szczęścia


@janeeyrie: wybieranie wyłącznie agresywnych dupków, bo "tacy męscy", to nie jest "brak szczęścia".
  • Odpowiedz
@ChwilowaPomaranczka: a ja bym tak nie chciał. Zwiedzać kraje to bym sobie tak chciał Trampkiem, wsiadać, jechać #!$%@?ć się nie raz nocować w aucie szukać tylko taniego żarcie, to jest przygoda a nie jakieś loty samolotami a potem wożenie taxą.
  • Odpowiedz
Z tymi 19 to lekka przesada, w 10 mogę uwierzyć, uwierz mi 19 krajów w ciągu roku to żadna przyjemność, tylko latanie wszędzie na szybkości


@Lordon: Kraje mają różną wielkość, jedź na Bałkany na 2 tygodnie to masz 5-7 państw zależnie od planu wyjazdu. ;) No i można nigdzie nie latać, prawie całą Europę zwiedziłem samochodem. Jeszcze mi Skandynawia i UK zostały.
  • Odpowiedz