Wpis z mikrobloga

Co można robić przez 24 godziny żeby nie napisać chociaż "sorki mam dużo na głowie odezwę się niedługo" ? Chyba leżeć w śpiączce w szpitalu XD


@Maslacki: I po tym zdaniu widać uzależnienie od ekranów. #!$%@? na różowe, że siedzą na tiktoku, a nawet nie potraficie sobie wyobrazić możliwości że ktoś spędzi cały dzień pracując (więc specjalnie wyłącza komórkę, lub nie odpowiada ludziom spoza pracy; po pracy jest zmęczony i ostatnie
@Kryskamatyska: uwaga zakładasz konto na stronie randkowej aby kogoś poznać.
Czyli zależy ci aby kogoś poznać i pewnie się związać albo podymac.
Olej co się dzieje i nie odpisuj zwłaszcza że wiadomości mają powiadomienia domyślnie.

Wmawiaj że nie masz czasu gdyż każdy sięga po telefon po paru godzinach aby sprawdzić czy nie ma żadnych wiadomości nawet w pracy
@Maslacki: XD Nie. Jak się ma z kimś rytuały - typu ja dzwonię z rodziną w niedzielę, albo jak masz partnerkę i się umawiacie na telefon to tak. Ale jeżeli mam zapieprz w pracy i mentalnie jestem 100% w tym temacie to często odpisuje dopiero na drugi dzień ludziom jak już jestem po asapowym dedlinie XD

Szczególnie jak wiadomość zawiera pytanie gdzie muszę coś przemyśleć itp - np.:
-Kiedy przyjeżdzasz na
@pijmleko: heh, ja jak taką widzę, to zawsze żartuje "halo, tu jestem", ew pytam czy coś się stało, coś ważnego. Raz zdarzyło się podziękować w trakcie. Mam wrażenie, że media społecznościowe ryją banie b*bom podobnie, jak p*rno chłopom
@cielak44: A nie masz tak nawet w życiu codziennym?
Ja np. dostaje z Discorda powiadomienie, że ktoś napisał, ale jak nie mam akurat czasu odpisać, to mogę odłożyć to na później albo po prostu zapomnieć.

Ludzie są różni, nie każdy się ciągle patrzy w telefon, ktoś ma więcej albo mniej czasu. Za dużo się doszukujesz i nie polecam tego podejścia. Kiedyś też tak miałem i wkurzałem tym znajomych, jednocześnie nie dostrzegając,
@Maslacki: Tzn. dla jasności jak mam luz w dany dzień i akurat widzę, że ktoś pisze, albo sam zaczynam rozmowę to wiadomo, że szybciej odpisuję. Chodzi mi o to, że takie 24h to nie jest żadna patologia.

Najgorsza (EDIT: pod względem odpisywania) koleżanka/przyjaciółka jaką mam odpisuje mi czasem nawet po miesiącu co jest już #!$%@?ące, ale z drugiej strony do rany przyłóż dziewczyna i robi super imprezy ogółem.

Jeżeli chodzi o
Jeżeli chodzi o kobiety to też musisz zrozumieć, że gdyby one odpisywały wszystkim od razu to nic innego by nie robiły cały dzień. Serio. Jeżeli masz jakieś koleżanki/kuzynki ogarnięte to poproś je by ci pokazały jak wyglądają ich DM...

Będą mieć po 10 nieodczytanych wiadomości na IG i WhatsAppie. Jak im odpiszą, to w 15 minut będą mieć kolejne 5. I tak mogłyby całymi dniami.


@Urajah: Na szczęście jestem już w