Wpis z mikrobloga

Zabawne, że Stanowski o Igorze pisał, że żaden był z niego piłkarz, że przejadła mu się gloryfikacja pijaństwa (xD), a w ogóle to ludzie tworzą bajki o tym zagubionym pijaku.
Chyba, że tym zagubionym pijakiem jest człowiek, który pomógł Cię wypromować - wtedy to faktycznie nieopisana strata.

I żeby była jasność. Ubolewam nad śmiercią Ajwena - miło się go słuchało. Ale taniec nad jego grobem w wykonaniu zakolaka jest żałosny. Jeszcze ten tekst o trzymaniu w tajemnicy jego próby po HP...

#mecz #kanalsportowy #depresja
bajerka - Zabawne, że Stanowski o Igorze pisał, że żaden był z niego piłkarz, że prze...

źródło: comment_1672223082pvkz87t2JQQl5qhdhShlt3.jpg

Pobierz
  • 6
@bajerka Stanowski to łajza, ale też nie do końca było tak, że trzymał napisany epilog o próbach samobójczych i czekał na śmierć Iwana, żeby to opublikować jako inside info.
Wrzucił to już w lutym zeszłego roku https://weszlo.com/2021/02/26/tylko-u-nas-epilog-ksiazki-spalony/ a w jakim celu to już każdy sam sobie dopowie, wydaje mi się że akurat tutaj intencje miał dobre, chciał wykorzystać ten dziwny HP żeby zwrócić uwagę na sytuację Iwana i może w końcu znaleźć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@bajerka: wy serio nie widzicie różnicy między Iwanem, który osiągnął coś jako piłkarz, potem udzielał się jako ekspert i był ogólnie lubiany mimo bycia alkoholikiem a Sypniewskim, który był zwykłym żulem? XD Jedyne co łączy tych dwóch to alkohol.

Iwan jaki był taki był ale coś tam zdąrzył pograć. Zdobywał mistrzostwa kraju, pojechał na mundial gdzie zajęliśmy 3 miejsce. Sypniewski to z kolei wieczne bajdurzenie co mógł osiągnąć gdyby nie wóda.
@bajerka: Nie śledzę od jakiegoś roku Stanowskiego i jego pajacowania. Jeszcze aferę z tym Wieluniem jakoś przeleciałem, ale gość ma wiarygodność Paris Hilton co opowiada o roku życia w czystości. Jednak Iwan ma medal MŚ z 1982 roku, zagrał prawie 30 spotkań za czasów, gdy na kadrę nie jechało pół ligi, a Igor raz czy dwa dostał szanse, chyba nawet z Kamerunem w meczu, bo dziennikarze chyba Janasa przymusili, aby dał
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gejuszmapkt: o czym ty w ogóle #!$%@?? Ty mi zarzucasz fikoły? Ty, #!$%@?ąc w tym momencie jakieś salto mortale? Odniosłem się do określania Sypniewskiego pseudo piłkarzem, bo był pseudo piłkarzem. Co ma do tego znęcanie się nad żoną? To są dwie różne kwestie. Można a nawet trzeba krytykować Iwana jako człowieka ale był zwyczajnie bardziej istotną personą w polskiej piłce niż Sypniewski. Zarówno w czasie kariery jak i po niej. Był