Wpis z mikrobloga

Mam na #tinder dwóch kandydatów do mojego serca,

jeden to lekarz a drugi to programista. Który z nich jest bardziej przyszłościowy?

Dodam, że są dopiero po studiach, więc ich różnice w zarobkach mogą być gargantuiczne ( ͡° ʖ̯ ͡°) a lekarz twierdzi, że programistów zastąpi AI, a programista, że AI zastąpi lekarzy... sama mogłabym w przyszłości zmienić, ale ja wiem?

#zwiazki
Pobierz jmuhha - Mam na #tinder dwóch kandydatów do mojego serca,

jeden to lekarz a drugi ...
źródło: comment_1672227407JHjNzEJb1Db1UOtDisCX2o.jpg

Waszym zdaniem

  • programista 36.6% (375)
  • lekarz 63.4% (649)

Oddanych głosów: 1024

  • 98
@jmuhha: szanuje zawód lekarza ale za nic na świecie bym nie chciał go wykonywać, tyle stresu i odpowiedzialności, chyba tylko internista jak pryjmuje z powodu katarku nie ma za bardzo czym się przejmować...
@KELO9550: Ale co to za różnica? Jeden jak i drugi chcą zapewne tylko ożenić*, zbyt wysoka różnica poziomów między tobą a nimi więc nie myśl za dużo o wybieraniu faceta do związku xd. Porównywanie pensji jest bez sensu, ogarnięty programista szybciej zacznie myśleć o emeryturze niż lekarz skończy specjalizację, potem może się to odwrócić gdy lekarz ma kasę od starych na własny biznes.

poprawiłam twój wpis
@jmuhha: Wiem, że bajt, ale odpowiem na serio.

Moim zdaniem programista o niebo lepszy. Większa szansa, że będzie mogl pracować zdalnie a co za tym idzie podróżować czy robić sobie raz na jakiś czas workation. Jest bardziej elastyczny co dla mnie jest dużym plusem.
@jmuhha: umawialem sie z lekarkami, i nie jest lekko xD - do 35 - 40 (dzieku bogu jeszcze daleko mi do takiego zakresu poszukiwan) jesli nie maja dobrej specki zarabiaja jakies grosze (w polsce), ego ogromne (wiem, ze sa tez te lepsze ale mowie po wlasnym doswiadczeniu xD) - pewnie chlopy podobnie

programistki - zwykle jesli atrakcyjne to duzo gorsze w zawodzie niz chlopy, wiec i zarobki mniejsze (ty szukasz chlopa,