Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
100 mln w tym roku Dd
Zaczną się najwcześniej od września czyli cztery miesiące a średnia dopłatą liczyli 2-2500 miesięcznie.
Kredytow w tym roku wystarczy dla 10000 osób.
Ten kolega od podaży deweloperów musi pisać żeby jeszcze bardziej ograniczyli xD
Edit. A zapomniałem że ograniczenie podaży zacznie działać dopiero najwcześniej pod koniec 2024 więc jakieś 200 tys mieszkań na 5000 kredytów bo liczą że zgarną połowę puli tych klientów deweloperzy
#nieruchomosci #kredythipoteczny #kredyt2procent #polska #gospodarka #ekonomia #budownictwo #patodeweloperka

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63ac274f6ee95d57c223c1d1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 12
OP: @francoisinho: argument z kredytem wogole nie trafiony i nie wiem po co użyty.
Nie uwierzysz mi pewnie i tak ale narzeczonej koleżanka to córka pewnego wysłannika naszego rz. w Brukseli i uwierz mi już duża część tego przydziału już est rozdysponowana. A nie mówię już o pracujących w bankach i ich rodzinach i znajomych także jeśli będziesz miał mega farta i się zalapiesz to się pochwal w lipcu ale
@AnonimoweMirkoWyznania:
Więc mówisz, że pracująca na kasie w banku babeczka bez wykształcenia i jej rodzina oraz znajomi będą mieć pierwszeństwo xD?

A koleżanka narzeczonej jako córka wysłannika rzędu w Brukseli jeszcze nie ma mieszkania? Tak słabo w rzędzie płacą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Brzmi trochę jak wizja schizofrenika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
OP: @francoisinho: niestety ci co w życiu do czegoś doszli nie kwalifikują się do wzięcia go. Pozostali wyciągną rączki po nieswoje bo sami nie zarobią. I tylko chciałem przekazać że tych nieogarow jest dużo więcej plus ci co sobie załatwia jakoś boczkiem a jest ich dużo z tego co wiem i może nie być tak kolorowo w lipcu jak ci się wydaje
---

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą
@AnonimoweMirkoWyznania: mówiąc o tych, którzy do czegoś doszli, masz na myśli frajerów, którzy wzięli kredyt na górce i nie będą mieć dopłaty z budżetu, bo pospieszyli się o kilka miesięcy xD? Faktycznie, ludzie sukcesu xD

Ciekawe jak rączki wyciągną ci, bez zdolności kredytowej xD tata w rządzie ją załatwi xD? Czy mama pracująca w banku na okienku w kasie xD?

Spiskowa teoria dziejów xD