Wpis z mikrobloga

#druk3d

Mirki, dorobiłem się pierwszej drukarki 3D (Ender 7), kompletnie nie mam pojęcia co i jak, dlatego prośba o polecenie jakiś dobrych materiałów, czy to do czytania czy oglądania, polecane narzędzia (slicery/programy do modelowania, ew. akcesoria).

Póki co czytam trochę na ślepo to co znajdę w internecie i ciężko mi ocenić na ile to co przyswajam jest wartościowe. Z góry dzięki za wszelkie propozycje.
  • 11
  • Odpowiedz
@palecGustawa: Dziękuję. Nie udzielam się tu zbyt często ze względu na brak czasu śledzenia portalu, chociaż trochę mi szkoda, czytając czasami, jak przeróżne problemy napotykają Wykopowicze i dzielą się nimi tutaj. Raz na jakiś czas uda mi się wyłapać coś, jak w tym wątku.
Generalnie umieszczam tutaj wpisy w momencie publikacji nowych materiałów na moim kanale z tego względu, że niemal każdy preferuje indywidualną formę informowania o nowościach i tutaj też
  • Odpowiedz
@xaxaxa: @cysiekw: Dwie prawie identyczne odpowiedzi to dobry znak, dzięki!

@InzynierProgramista: Dzięki, nawet jedno Twoje wideo widziałem (informacje o Ender 7 ale jeszcze przed Twoim pierwszym drukiem), co prawda mnogość i różnorodność kanału spowodowała, że uznałem, że druk 3D jest tam bardziej ciekawostką. Będę musiał wrócić i popatrzeć dokładniej :)

@7uras: Nie ja wybierałem drukarkę, coś z nią nie tak, czy cena nieadekwatna do tego co oferuje?

FYI.
  • Odpowiedz
@kowal95: Wątpię, poczytałem na necie i całkiem sporo ludzi dostaje "nadmiarowe" gratisy albo ma braki jakiś pojedynczych elementów... podejrzewam, że w fabryce nie są zbyt skrupulatni. Na szczęscie ja trafiłem na egzemplarz, który miał więcej niż trzeba.
  • Odpowiedz