Wpis z mikrobloga

@niezdiagnozowany: co to w ogóle za idiotyczne przepisy że 17latek nie może z opiekunem który ma prawo jazdy się uczyć jeździć

trzeba bronić monopoli wordów bo co innego by robili instruktorzy jazdy gdyby to rodzic mógł uczyć dziecko jeździć, jak to jest w wielu krajach na świecie? xD
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: mnie matka sama zabrała by pojeździć po gównodrogach wokół naszego domu i tak przełamałem lęk przed jeżdżeniem. Wywalone w jakieś przepisy. Jestem jej bardzo za to wdzięczny.

Jeszcze przecież by się okazało że ktoś ma normalnego rodzica który nie dość że nie krzyczy na niego podczas jazdy to jest całkiem dobrym nauczycielem, co wtedy z tymi 2000zł które taki rodzic musi dziś wydać na kurs jazdy? Gdzie takie dziecko będzie
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: A ja się dzisiaj zastanawiam skąd ta gówno afera o tego 17 latka (ʘʘ) No rozumiem, pech i nieszczęście, każdy z nas kiedyś tak się uczył, ale skąd to oburzenie, skoro poniósł konsekwencje opisane w powszechnie znanym i stosowanym prawie to nie kumam ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz