Wpis z mikrobloga

Większość brytyjskich miast już jest stracona, przestępczość wszędzie wejdzie bo nie ma fizycznych barier jak np w USA na strzeżonych osiedlach dla białych Amerykanów,. Co ci z wysokiego rentu i dobrej dzielnicy jak nożownicy czy gangsterzy sobie spokojnie pod dom podjadą i narobią zła. Bierze mnie na śmiech jak słyszę o a tam to jest fajnie a tam jest bezpiecznie.
Im więcej silnych samotnych białych matek z kolorowymi dziećmi oczywiście bez ojca ciemnego tym szybciej będzie jeszcze więcej gangów. Są na to badania. Ale takie związki są promowane przez rzymianskie media.

Może wioski są jeszcze ostoją spokoju.

Kiedyś przeglądałem stronę z historią lokalizacji przestępstw w mieście i dosłownie wszędzie równomiernie było jednakowo z minimalnymi odchyleniami. Kilka miast w centralnej Anglii.
#uk
#przemyslenia
#bekazlewactwa
#bekazpodludzi
#zalesie
#oswiadczenie
#przestepczosc
#patologia
#takaprawda
  • 14
@adamsowaanon: wioski i niektóre małe miasta na uboczu nadal są spoko - w dużych miastach w UK od zawsze było niebezpiecznie i była wysoka przestępczość - w przeszłości nawet większa niż obecnie - jedynie profile przestępców się zmieniały. Jedyną zauważalną różnicą jest wzrost przestępczości w średnich i niektórych małych miastach, które w przeszłości były stosunkowo bezpieczne.
@ArpeggiaVibration: a będzie jeszcze gorzej bo najeżdża się cała masa samotnych facetów z Azji i Afryki i już obecnie jest około 3-8 milionów nadwyżki w populacji nad kobietami, więc nie chciał bym mieć córki tutaj w przyszłości bo słabe to będzie życie odganiać się od facetów cały czas,
@adamsowaanon: ci faceci z reguły się "gettoizują" i skupiają w określonych miejscach. Z jednej strony jest to słabe bo się nie asymilują i tworzą gangi a z drugiej to jeszcze można dzięki temu znaleźć normalne miasteczka do mieszkania z daleka od gett. Jak rząd zacznie robić takie programy jak obecnie z social housing to zacznie się robić słabo...
Jak się żyje w #!$%@? council estate to można mieć takie doświadczenia.


@moods: pokaz mi połowę kraju gdzie jest spokojnie i nie ma dragów, nożowników i innych przestępstw?
Sami lewacy zdecydowali żeby patole rozkładać w councilowzkich halupach na przestrzeni całego miasta. Więc wszędzie już są.
Pokaż mi osiedle zamknięte tak jak jest w USA i na taką skalę. No właśnie nie ma.
@adamsowaanon: Mieszkam prawie 10 lat w UK. Ani razu mi nic nie ukradli, nikt mnie nie napadł, nikt mi narkotyków nie wciskał, a mieszkam w #!$%@? mieście. Nie twierdzę, że jest tu idealnie ale #!$%@?, że na każdym kroku może cię coś spotkać tylko wzbudza we mnie pusty śmiech. Osiedla zamknięte? A co to #!$%@? strefa wojny żeby się murami od ludzi odgradzać? Zresztą i tak cię na nim mogą okraść