Wpis z mikrobloga

A mi się wydaje, że sprawa #iwonawieczorek w ogóle nie jest powiązana ani z Zatoką Sztuki ani z nikim kto jest powiązany z tym całym trojmiejskim burdelem. Według mnie sprawcy/sprawców trzeba szukać w otoczeniu Iwony. IMO to robota Patryka i jego kolegów którzy od początku plątali się w zeznaniach.
Ciekawe kiedy pogróżki dostanę. Jak moje konto przykryje się platyną to tylko i wyłącznie dlatego xD
  • 24
  • Odpowiedz
@Haslo_nieprawidlowe: mnie też się wydaje, że po prostu dostała za mocno w papę i już nie wstała. Zastanawia mnie tylko jedna kwestia, gdzie oni #!$%@? tak dobrze skitrali to ciało. Nie sądzę, żeby miała aż takie powiązania z półświatkiem jak ludzie próbują to wmówić. Myślę, że była bezczelną gowniarą i przeholowała
  • Odpowiedz
@Haslo_nieprawidlowe: tylko wtedy dlaczego Paweł i Adria tak od rana panikowali i jej szukali? Byli po nocy balowania,picia czy ćpania,w dodatku się z nią pokłócili,przyznasz że w takich okolicznościach normalne zachowanie gdy wracasz o 5 rano do domu to po prostu wskoczenie do łóżka i spanie do wieczora.Więc według mnie ta dwójka wie coś,czego nie wiemy my-bo może policji już to powiedzieli.
  • Odpowiedz