Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Chodzenie w szelkach to smrut czy chłut? Mam kilka par luźniejszych spodni których szkoda mi się pozbywać bo aż tak źle nie leżą. Z kolei jak założę pasek tak żeby się trzymały to po max. paru godzinach czuje już dyskomfort.
#modameska
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vateras131: Smród Skoro spodnie są za szerokie to oddaj je do zwężenia zamiast bawić się w jakieś szelki. Albo sam sobie nawet zakładkę zrób igłą i nitką po centymetrze.

Jak to niby wygląda? Masz rondo większe od bebecha i raz jest luźniej z lewej, a raz z prawej? Szelki nie mają poprawiać pasowania za dużych spodni tylko ewentualnie być brzydkim zamiennikiem paska w dopasowanych spodniach. Mi się to wyłącznie z przedszkolem
@vateras131: Jak masz stylowe, fajne szelki, to spoko. Tylko jak masz sporo za szerokie spodnie, to będzie to słabo wyglądać. Jeśli takie o rozmiar za szerokie to bez obaw stosuj szelki. Ja swego czasu nosiłem szelki do koszuli i moim zdaniem dobrze to wygląda. Tylko nie stosuj szelek o szerokości pasów bezpieczeństwa w samolocie tylko węższe i jakieś sensownej marki a nie takie, które wyglądają jak kawał gumy wyciągniętej z majtek.
@vateras131: Noszenie szelek do spodni to RiGcz niemiłosierny. Polecam takie na guziki, które możesz przyszyć do wewnętrznej części spodni - imo dużo lepiej to wygląda niż na zwykłe żabki. Jeżeli są tylko o rozmiar za duże, to śmiało możesz zakładać. Z paskami miałem ten problem, że się szybko wyrabiały i materiał nieestetycznie wyglądał a poza tym po dłuższym noszeniu i tak musiałem poprawiać ułożenie paska jak i samych spodni. Wszystkie problemy