Wpis z mikrobloga

Nie słuchajcie pieprzenia spadkowiczów.
Najgorsze, ze znów w ch*** ludzi może znów zostać na peronie czekając na cud, spadki cen których nie ma i najpewniej nie będzie. A spada jedynie siła nabywcza waszych oszczędności.

Ja to myślę, ze te wszystkie miki i inne typy to są:

a) trolle internetowe - specjalnie piszą takie głupoty żeby innych władować na minę / żeby inni mieli gorzej niż oni.
b) landlordzi - żeby cały czas ktoś od nich wynajmował, a w międzyczasie oni sami kupują zniechęcając innych, żeby mniejsza konkurencja na rynku była?
c) faktycznie są bez mieszkań i wierzą w te swoje wysrywy pocieszając się nawzajem, najgorsze #przegryw z tagu?

Serio, nie wiem co jeszcze mogłoby być więcej ?

#nieruchomosci
  • 26
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@CaptainSparrow: ty to ku*wa masz jednak interes, żeby naganiać. Przecież spadki już są rabat 10% to bez łaski idzie wyrwać.
Tylko takim mendom jak ty to z jakiegoś powodu nie na rękę aby ktoś kupił taniej.
  • Odpowiedz
Ładujcie się w kredyt wykopki. Jedyne 4200 miniratki za kredycik na mieszkanie. To w ogóle nie jest bańka jak ludzie z kapitałem uciekli w mieszkania i przez ostatnie 3 lata krechę zabrało 600k ludzi. TO NIE JEST BAŃKA - wszędzie indziej jest, ale NIE NA NIERUCHOMOŚCIACH. Pociąg będzie tylko jechać dalej, wiec proszę Cię zabierz kredyt na całe życie i wierć dziury w ścianach ile tylko chcesz - w końcu to będzie
  • Odpowiedz
@pastibox: Jaki ja mam interes żeby naganiać ? W żaden sposób nie jestem związany zawodowo z nieruchomościami, budowlanka, wyposażeniem wnętrz ani nic z tych rzeczy. Szkoda mi ludzi. Samemu straciłem słuchając tego bajania o spadkach, bi wstrzymałem się z decyzją. Staram się ostrzegać innych.
  • Odpowiedz
Tylko takim mendom jak ty to z jakiegoś powodu nie na rękę aby ktoś kupił taniej.


@pastibox: Dokładnie. Tylko przez wykopków, których nie śmieszą dowcipy o gwałtach, ceny jeszcze nie spadły. Grunt to poprawne określenie wroga i sformułowanie problemu. Staczasz się w stronę tej Choroszczy ruchem jednostajnie przyspieszonym.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@CaptainSparrow: hehhddh ku*wa jesteś zwykła mendą bo ceny właśnie spadają a ty się zapakowałes wcześniej. Masz ku*wa ogromny ból dupy bo wiesz co teraz będzie się działo!!!
  • Odpowiedz
@CaptainSparrow: tez spadki o ktorych sie tu mowi od lat wydaja mi sie nierealne. Na poczatku covidu mowili tu o 40proc przecenie, to jaka by teraz musiala byc zeby ich satysfakcjonowac? xD trzymam kciuki za spadki ale nie ludze sie ze to odmieni diametralnie to co jest w moim zasiegu.
  • Odpowiedz
@CaptainSparrow: wielkie XD. Jesteś jakimś 100% odklejonym wykopkiem, który myśli, że komentarze na portalu ze śmiesznymi obrazkami mają jakąś moc sprawczą. Albo jeszcze gorzej, podejmujsze życiowe decyzje na podstawie komentarzy na portalu wypok.pl ( ͡° ͜ʖ ͡°) Good luck w życiu.
  • Odpowiedz