Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Co kupić do 180k? Myślę, że Mazda 6, ale trochę wolne są. Subaru WRX sti trochę zajechane albo nic nie ma w tym budżecie.
Przebieg max 50kkm.
Nie starszy niż 2017r.
Im więcej KM tym lepiej.
Sedan, coupe, combi.
Vagi out (ewentualnie Octavia vrs).
Benzyna.
Piszcie co wiecie.
#motoryzacja #samochody #mazda #subaru
  • 26
@Krmtzzz: tak, troszkę przekroczyłem :D. Wyszło 204k netto. 13% rabatu na dzień dobry no i fakturka
to przekroczenie też wynikało z tego, że od lutego trzeba było czekać na konfigurację, więc przez parę miesięcy dorzuciłem grosza.
@beerman: e no to coś tam rabatują widzę. Ale łezka się w oku kręci, jak przypomnę sobie, że jeszcze w 2021 dało sie dorwać veloce w okolicy 200k brutto :(
@Krmtzzz: dokładnie, trochę się zdziwiłem, bo sporo spuścili, zanim jeszcze spytałem o rabat, ale z drugiej strony Alfa ma teraz tylko 3 modele, z czego sedany to ułamek całego rynku, więc chcieli pogonić. Dealer mówił, że od kwietnia już 'tylko' 11% dają.
Niestety, tanio już było :/ trochę też sami jesteśmy sobie winni jako konsumenci, bo rynek to głównie sporo suvów dobrze doposażonych i taki jest trend, że auta robią większe
@beerman: auto mam zmienić za niecałe 3 lata i nie wiem jak to będzie miało wyglądać... chciałem jakies m440i/340i touring, ale jak będzie taki trend rosnących cen to nie wiem czy nie skończy się na pozostawieniu formentora, wsadzeniu większego turbo, hamulców i dożywocia, a żona dostanie jakąś nową popierdółkę ^^