Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Koleżanka, którą znam kilka lat, i z którą codziennie wymieniałem kilka wiadomości nagle zaczęła odpisywać po kilku dniach, w skrajnych przypadkach tygodniach. Gdy się pytałem, czy coś się dzieje tłumaczyła to brakiem czasu, na spotkania zaczęła tak samo reagować - nie ma czasu.
Utrzymywalibyście dalszy kontakt z taką osobą? Tak długie odpisywanie odbieram jako totalne buractwo, ale może tylko ja tak mam.

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63ad6535ace6bdfa4fe27e62
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 6
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: "Nie ma czasu" == Nie jest to priorytet (to tak z teorii zarządzania sobą w czasie)
1. Może faktycznie przez coś przechodzić i nie mieć na cb czasu
2. Może najzwyczajniej w świecie "wypadać" ze znajomości z tobą

Ja bym olał i dał jej ten czas i dystans, którego najwyraźniej potrzebuje. Nikogo do niczego nie zmusisz na siłę
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Zwyczajnie Cię zaczyna olewać. Już się skończyłeś dla niej jako znajomy i tyle. Odpuść i jak sobie przypomni to wtedy jej to wypomnij.

Pamiętam jak też miałem taką znajomą. W sumie do dziś uważam ją za swoją starszą siostrę. Ale zaczęła zbaczać na jakieś tematy wiary i domowego kościoła to ograniczałem kontakt.
No i się przestała odzywać. Tylko tyle była ta znajomość warta. A szkoda...wiele mi dała.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Cykl się zakończył.

I rozpoczął się inny cykl, teraz jesteś niepotrzebny,
jej świat ma już nowe priorytety i twój też już ma inne,
choć bardzo byś chciał z nią dalej pisać "jak zawsze",
nie rób tego, nie czekaj, nie dochodź czemu, po prostu tak jest zawsze.

Pamiętaj, stojąc w miejscu - cofasz się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz