Wpis z mikrobloga

-dziesiątki wizyt Putina w Warszawie, Tuska i Pawlaka w Moskwie, Tusk knujący z Putinem na molo
-niekorzystna, niewolnicza umowa gazowa
-ciągle powtarzanie o normalizacji stosunków z Rosją i przyjaźni między naszymi krajami
-zgoda na Nord Stream, opóźnienie terminalu gazowego
-Sikorski palący fajki na balkonie z Ławrowem, Komorowski pijący wódę w Rosji
-sukcesywne rozmontowywanie polskiej armii
2007-2015 to całe pasmo polityki pro-rosyjskiej

Możecie mówić co chcecie, że jestem pisowcem, ale jak mam wybór, to zagłosuję tak by Tusk nie wrócił
#ukraina #rosja #polityka
a.....o - -dziesiątki wizyt Putina w Warszawie, Tuska i Pawlaka w Moskwie, Tusk knują...

źródło: comment_1672345604JCcrC5I4jjrAz1KSPOZM1p.jpg

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
@antywojo: czyli ewentualna przyjaźń polsko-rosyjska jest dla ciebie gorsza niż to co PiS robi z tym krajem? Wliczam w to chociażby to, że PiS chce cię wysłać do wojska
  • Odpowiedz
@yupitr: a co PiS robi takiego z tym krajem? Mamy kłopoty gospodarcze, to niezaprzeczalne, ale co takiego robi? Aborcja i geje? To są tematy? Dla mnie ważniejsze jest, że do władzy chce wrócić człowiek, który przez 8 lat niszczył podmiotowość Polski. Znowu chce wrócić i pieprzy coś o miłości i przyjaźni, wobec Niemiec i UE :)
  • Odpowiedz
  • 131
@antywojo wtedy Rosja wydawała się jeszcze normalna i można było z nią robić interesy. USA robiło to samo. Nawet generał USA widywał się ze swoim odpowiednikiem rosyjskim i są zdjęcia jak podają sobie dłoń.
  • Odpowiedz
@yupitr nie ma czegos takiego jak przyjaźn z rosjanami... oni zawsze wezma pod buta slabszych... tqk jak to chciali zrobic z korwm i tuskiem... A tobie jak nie pasuje w kraju(i nie piszę tu o partii), to zapraszam wyjechac. Na zachód, albo lepiej... na wschód
  • Odpowiedz
-Sikorski palący fajki na balkonie z Ławrowem,


@antywojo: zdjęć Kaczyńskiego z Ławrowem, albo z wizyty w Rosji polskiego ministra spraw zagr tuż przed wojną (o której wiedzieli od listopada) pewno nie pokazali? xD
  • Odpowiedz
istnieje szansa, że dzisiaj stałyby w nim kacapskie wojska gdyby ktoś nie przerwał tego gówna w 2015


@antywojo: no, ja się osobiście dziwię, że obecnie tu nie stoją, po rozdupczeniu Wojska Polskiego przez Macierewicza ^ friends
  • Odpowiedz
czyli ewentualna przyjaźń polsko-rosyjska jest dla ciebie gorsza niż to co PiS robi z tym krajem? Wliczam w to chociażby to, że PiS chce cię wysłać do wojska


@yupitr: Tak, miliard razy gorsza.
Ta "przyjazn" skonczylaby sie jak z innymi krajami, gdzie zamontowali swoich pacholkow do wladzy, wtedy bys mial rzad wielokrotnie gorszy niz PIS i PO razem wzieta. Oligarchia obajtka to byloby niczym w porownaniu do tego co by tu
  • Odpowiedz
@BayzedMan: @yupitr: ja to wszystko pamiętam, jak to składać w całość chronologicznie wszystkie wypowiedzi, wszystkie umowy i działania rządu PO, to się wyłania uległość wobec Rosji. Oczywiście, chodziło im o przyjaźń z Niemcami na zasadzie poddańczej, Niemcy chciały przyjaźni z Rosją, to nasz rząd również chciał

Sikorski na Ukrainie w 2014, wymusza porozumienie pokojowe
a.....o - @BayzedMan: @yupitr: ja to wszystko pamiętam, jak to składać w całość chron...
  • Odpowiedz