Wpis z mikrobloga

@boa_dupczyciel: potwierdzam, dostałam listę dostępnych, sprawdziłam w internetach co jakie ma nuty i wybrałam mieszankę dla siebie na tej podstawie. Mieszankę z notino kiedyś miał niebieski i naprawdę niewielki procent był fajny. Z mieszanki wykopowej mam paru faworytów, tyle że buteleczki niejednakowe, więc niezbyt prezentowa opcja,jeśli w to celujesz, chyba że ustalisz ze sprzedającym, że ma być ładnie i jednolicie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Piottix: więc odlewkiperfum.pl ale przepłacisz i to bardzo.

Ten tag jest bezpieczny, możesz spokojnie brać :) zawsze możesz zerknąć w historię, czy dana osoba już coś wcześniej rozbierała/sprzedawała i czy było ok
  • Odpowiedz
@Piottix: jak ktoś wspomniał, nie ma sensu brania takich setów bo prawie wszystko odlewane na mililitry jest w chorych cenach

tutaj na tagu znajdziesz sporo osób co mogą taki zestaw kilku zapachów po 5-10ml przygotować :)

aha - jutubery "gents scents", "chaos fragrances", "dracdoc" (świetna kopalnia starszych zapachów) i ofc starsze filmiki od jeremy fragrance dopóki nie zaczął jechać na speedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Piottix: Wykopki z tagu to żadne randomy. Wolę tutaj flakony po 300-500 zł kupować z przedpłatą blikiem niż od ludzi podpisanych z imienia i nazwiska na FB. Kilka takich flakonów już kupiłem plus kilkanaście dekantów i zawsze było tip top. Jeden wariat jak dostał blika koło 22 to dekanty włożył do paczkomatu za 3 godziny o 1 w nocy xD
  • Odpowiedz
@Piottix: OPie #!$%@? poki mozesz! Ja dzisiaj chcialem jeden dekant imperial boisa, a jeden chytry mirek zostawil mnie z 6 smrodami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
To ja bym się z chęcią podpiął pod post mirka. Szukam takiego zestawu perfumowego do kupienia. Jakieś odlewki po 5-10 ml, za jakieś 400 ziko(za zestaw oczywiście( ͜͡ʖ ͡€)). Jest ktoś chętny na taki interes?
  • Odpowiedz