Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wiecie co? Chcę się pochwalić, bo kupiłem swoje pierwsze auto. Jest to też pierwsze auto w mojej rodzinie.
Oczywiście jestem #przegryw. Dużo z życiu zmarnowałem czasu i mam już swoje lata za 2 lata level 40.
Zmarnowałem wiele lat życia nie robiąc po prostu nic, aż przyszedł dzień gdy było już naprawę źle.
Zdecydowałem się wyjechać za granice. Jedna z najlepszych decyzji w życiu. Na początku było raz dobrze, raz źle.
Od prawie dwóch lat cisnę, siedzę, #!$%@?.
Dziś na parkingu pod domem stoi owoc mojej pracy. Całego tego wysiłku, samotności, męczarni z dziwnymi ludźmi.
Dwa lata temu postanowiłem że zawalczę o swoje życie.
Dwa lata temu byłem przekonany że po śmieci rodziców zostanie mi jedynie zrobić magika.
Jadę realizować kolejne cele, nie poddaję się.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63ae2803f96c7de8338af43b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 61
WybuchowaŁania: 38 lat na liczniku, dwa lata #!$%@? na obczyźnie i owocem - samochód (choćby nie wiadomo jaki drogi), to rzeczywiście lekka bucnia. Ale nie poddawaj się. I przedewszystkim dbaj o zdrowie.
Znajomy zadupcał za granicą (dobra robota przy parkietach), ruchał po drodze inne gastarbeiterki, a w wieku 40 lat, dorobiony, ożenił się z łądną 20 letnią dupą, wybudował ładny dom za gotówkę, zrobił dwóch udanych synów i żył jak król
@AnonimoweMirkoWyznania: tak naprawdę liczy się tylko teraz - a więc trzeba myśleć też o przyszłości żeby teraz było lepsze.
Przeszłość tylko nasze wyobrażenie - zmieniasz otoczenie i przeszłość jest już tylko w twojej głowie.
Jak dobrze ci teraz to osiągnąłeś cel i walcz dalej żeby teraz bylo już zawsze takie jak chcesz.
Kto ma lepiej - milioner z super rodziną który stracił wszystko i siedzi w więzieniu ale żył jak król