Wpis z mikrobloga

@Kryspin013 dobrze, a jaki problem widzisz w trigerowaniu lewactwa zabobonami?


@sqlserver: no nie problem. Po prostu nie ten grunt trochę - w sensie, że nie działa.

Druga sprawa to magicznym myśleniem i wiarą w zabobony to charakteryzacje się raczej konserwatywne środowisko, więc tam o wiele więcej sensu mają np akcje-żarty jak ta ze sprzedawaniem wody z laski papieża xD
Czyli mówię np. feministce, że w poprzednim wcieleniu byłem murzynką niewolnicą a ona była białym właścicielem niewolników, który mnie gwałcił i batożył.

Chciałbym zobaczyć minę lewaczki po takim stwierdzeniu.


@sqlserver: celuj w te wszystkie lewicowe ezoteryczne Julki zodiakary. To idealistki. Zaś typowe feministki to pragmatyczne istoty, jak coś takiego usłyszą to jedynie uśmiechną się pod wąsem i zarzucą cię tekstami o walce z patriarchatem o przywileje dla nich.
@Kryspin013: xD wiele wyjaśnia, znowu jakiś dzieciuch, co się ślini do komuny? Stwierdziłem fakt, że SKRAJNI z jednej i drugiej to TEN SAM RAK. Jeśli uważasz inaczej, to jesteś niedojrzały. KAŻDA skrajność jest zła, ale żeby to zrozumieć to trzeba trochę pożyć na tym świecie, no i oczywiście na własny koszt.
@Kryspin013: xD wiele wyjaśnia, znowu jakiś dzieciuch, co się ślini do komuny? Stwierdziłem fakt, że SKRAJNI z jednej i drugiej to TEN SAM RAK. Jeśli uważasz inaczej, to jesteś niedojrzały. KAŻDA skrajność jest zła, ale żeby to zrozumieć to trzeba trochę pożyć na tym świecie, no i oczywiście na własny koszt.


@Pshemeck: blah blah blah - #!$%@? bez żadnych konkretów jak zwykle z twojej strony.
@Kryspin013 Z pewnością masz jakieś dowody naukowe na wszechświat z niczego, z przypadku, jedno życie, wieczną nicość po śmierci oraz śmierć cieplną wszechświata, które będzie trwała wiecznie?
@Kryspin013 Wystarczy, że znam badania Raymonda Moody'ego, Michaela Newtona, Jima B. Tuckera i Iana Stevensona. To mi wystarczy. Też nie wierzyli na początku swoich badań w to. Książki, publikacje są ogólnodostępne, więc nie muszę mówić co w nich jest. Wystarczy poklikać. Ale niestety oficjalna nauka wiele takich rzeczy odrzuca i błędnie.