Wpis z mikrobloga

@uukasz: a Ty liczysz ile dni upłynęło od twoich ostatnich urodzin? potem sprawdzasz czy rok przestępny czy nie i tak wyliczasz za ile masz kolejny raz, czy jednak łatwiej zerknąć na datę?
  • Odpowiedz
Omg serio tak ciezko policzyć ile dni upłynęło miedzy dniem kiedy się zaczął a kiedy skończył i odjąć to od dni w miesiacu ?


@uukasz: Ale co ci w zasadzie przeszkadza? Prawda jest taka, że jedyne co potrafisz z siebie wydusić to, że baby są głupie, bo używają apki zamiast normalnego kalendarza czy nie liczą w pamięci. Idziemy na wygodę, bo mamy taką możliwość, tego też już nie wolno? Aplikacja oblicza
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 44
@uukasz: czy ty się właśnie odpaliłeś bo istnieje aplikacja do śledzenia cyklu miesiączkowego i kobiety z niej korzystają? Dobrze się czujesz?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Sandrinia: ja tak, bo lubię sobie analizować jak hormony na mnie wpływają i po kilkunastu msc korzystania z apki mam dosyć fajne obserwacje już + znam swoje ciało i więcej mogę powiedzieć lekarzowi
  • Odpowiedz
@mango:
Kalendarz miesiączkowy dla lasek: *istnieje*
Wykopki: mosad kgb śledzi, hipergamiczne p0lki ruchanie zaznaczajo, idiotyzm ja bym lepszy zrobił, ostateczny dowód na głupotę kobiet, #!$%@? ja nie wiem xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@uukasz: No ogólnie żenuła, że dorosłych facet nie wie, że organizm ludzki nie działa jak w zegarku i reaguje na różne czynniki (np. stres, niewyspanie, choroba, dieta) i poziom hormonów może ulec zmianie, a co za tym idzie - może Ci się rozregulować cykl, wiec nie panie ynteligentny to nie są tylko 2 daty do zapamiętania
  • Odpowiedz
ale taki kalendarz na podstawie Twoich poprzednich zapisów oblicza długość cyklu i na jego podstawie przewiduje Ci kiedy prawdopodobnie dostaniesz kolejny okres, wiec to nie jest zwykły kalendarz z pokolorowanymi obrazkami ¯_(ツ)_/¯


@faantasy: ale jak niby ma ustalić, że ktoś uprawiał seks 3 dni temu?
  • Odpowiedz
@joGgurt: @uukasz: ja pamiętam jak dostałam na wdż w podbazie zestaw startowy okresowy tzn. książeczkę, podpaski i papierowy kalendarzyk, na którym kiedyś (zanim powstały aplikacje na tel), kobiety zaznaczały swoje okresy, żeby wiedzieć czy wszystko jest w normie, czy okres się nie wydłużył, wyliczyć płodne i pokazać ginowi bo zawsze o to pyta. Dobrze że nie żyjemy w czasach papierowych kalendarzyków i mamy takie ułatwienie. Szkoda, że w XXI w.
  • Odpowiedz
ale jak niby ma ustalić, że ktoś uprawiał seks 3 dni temu?


@konmad: w większości tego typu aplikacji można sobie po prostu samemu zaznaczyć, że był w danym dniu stosunek seksualny (ze szczegółami typu czy z zabezpieczeniem, czy bez, itd). Przydatne, gdy np. planuje się ciążę (albo wręcz przeciwnie xd).

  • Odpowiedz