Wpis z mikrobloga

przez kroniki myrtany nie wiem czy jeszcze kiedys wroce do normalnego #gothic
przecież oni wyciągneli z gothica cały jego ukryty potencjał, a do tego ta muzyka, cudo
jedyna po mass efekcie gra, którą od razu zacząłem przechodzić poraz drugi, a nie ma tu żadnego new game +
a to, ze tyle ludzi zaangażowało sie w to, żeby dać coś tak świetnego za darmo, to już w ogóle wyższe dobro
  • 6
@crystalmethh: Uwierz mi, że wrócisz. Kroniki są genialne, i po pierwszym przejściu też byłem tego zdania, co ty. Ale problem z Kronikami zaczyna się przy drugim podejściu gdzie.. hmm, w pewien sposób zaczyna ona męczyć, a przynajmniej umęczyła mnie, bo tego wszystkiego jest w niej za dużo i nie dałem rady skończyć jej drugi raz.
No i naprawdę podczas drugiego runa czuć już tą powtarzalność, że te questy robisz dokładnie w
Ale problem z Kronikami zaczyna się przy drugim podejściu gdzie.. hmm, w pewien sposób zaczyna ona męczyć


@bary94pl: Ja byłem tego świadomy, przed rozpoczęciem Korników i postanowiłem przejść raz a porządnie - kilkaset godzin mi to zajęło, ale jestem z siebie bardzo dumny bo zrobiłem wszystko. ( )