Wpis z mikrobloga

Zaraz nowy rok, nowy ja czy coś tam. Tak czy siak warto mieć jakiś punkt odniesienia, żeby widzieć że nasz trening na siłowni daje jakieś efekty. Pomimo iż amatorsko trenuje w kierunku trójboju, fajnie też obserwować zmieniająca się w czasie sylwetkę. A zatem na zakończenie tego roku zostawiam zdjęcie poglądowe na luzie i z lekką napinką bo pozowaniem tego nie nazwę :D Światło naturalne, zdjęcie z rana po przebudzeniu, waga 79kg. #mikrokoksy #mirkokoksy #pokazforme
VoiDancer - Zaraz nowy rok, nowy ja czy coś tam. Tak czy siak warto mieć jakiś punkt ...

źródło: comment_1672419737pABaCGm6djMfTXggoNil9y.jpg

Pobierz
  • 121
  • Odpowiedz
@Boa_Wielbiciel: nie, operacja to imho ostateczność. Co do ćwiczeń to generalnie staram się co każdy trening wykonywać jedno z takich rehabilitacyjnych ćwiczeń (plus na barki ofc to co w planie) i rozgrzać rotatory przed wyciskaniami. Z rehabilitacyjnych to tak jak pisałem plus np barbell hold, h-rolls, lawn mower itp różne som. Co jakiś czas sobie zmieniam, szukam też nowych żeby się nie znudzić i eliminować możliwe słabe punkty. No i ten,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@VoiDancer: wow mega sylwetka. Ja jestem na... nazwijmy to redukcji. Spasłem się po ciężkim wypadku i po paru latach wziąłem się za siebie dokładnie miesiąc temu. Na ten moment udało mi się zgubić 8 kilo, a do końca następnego roku chce zejść, do 85 kg. Długa droga przede mną, ale przynajmniej mam motywację. Fajnie widzieć, jak inni o siebie dbają. To kolejna motywacja, żeby nie przerwać. Załóż tag i będzie można
  • Odpowiedz
@MPWKZB: zazwyczaj ćwiczyłem 3, od niedawna 4 razy w tygodniu. Aktualnie jestem pod okiem @bdm_bq. Micha tak jak pisałem, ja raczej mam problem z tyciem. Nigdy mnie nie ciągnęło do słodkiego, fast foodów itp. zawsze byłem chudy.
  • Odpowiedz
@100piwdlapiotsza: ja siłowo ćwiczę bardziej, od czasu do czasu coś wrzucę, ale osobny tag raczej nie ma sensu. 8kg to bardzo dobry wynik by zrzucić w miesiąc, ale dalej pewnie będzie trudniej - z drugiej strony nie ma się pewnie co aż tak spieszyć, za szybko też nie zdrowo i szkoda palić mięśnie. Ćwicz z głową, wytrwałości i powodzenia!
  • Odpowiedz
@patrolss: pisałem, 173
@Boa_Wielbiciel: przykro :( jak trzeba to trzeba, powodzenia w takim razie, mam nadzieję że później rehabilitacja zrobi robotę.
@rraaddeekk: z garniturem może być ciężko, chociaż już chwilę nie sprawdzałem... Koszule często daje do taliowania do krawcowej, jakoś idzie. Czasem niektóre nawet da się znaleźć pasujące na szmatach :D
  • Odpowiedz
@phoez: dzięki, mam już wizytę profilaktyczną umówiona na przyszły miesiąc. Wiem że z tym nie ma żartów. Część może będę wycinał (te widoczne blizny) albo laserem. Lekarz mówi że najlepiej by mnie było oskórować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz