Wpis z mikrobloga

Na stronie #uke widnieje taka informacja, że są niby kable świalowodowe od #netia
Lecz na ich stronie po wpisaniu tego samego adresu pokazuje ze brak dostepnych takich usług na danym adresie. Bład ze strony UKE albo netii, czy mam oczekiwać w najbliższym czasie rozbudowy infrastruktury, co myslicie? A jak ta druga opcja, to czy można gdzieś zobaczyć do kiedy ta rozbudowa ma powstać? na stronie uke nic o tym nie ma (,)
#swiatlowody
NTSC - Na stronie #uke widnieje taka informacja, że są niby kable świalowodowe od #ne...

źródło: comment_1672427358DlF0vuuFR54Rmg2tWldj0k.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@Radkovich: ale to by dali chociażby jakaś ulotkę, ze jest dostępny. Kiedyś zawitał do mnie miły pan z Orange żeby mnie poinformować. No chyba ze Netia tego nie praktykuje, albo jeszcze nie są gotowi na podłączenia czy coś
  • Odpowiedz
@NTSC: Miałem tak u siebie w kamienicy, 10 metrów od budynku studzienka ze światłowodem i brak możliwości technicznych podłączenia budynku. Jedynie istniejący kabel miedziany, też netia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Radkovich: @NTSC: To że infrastruktura optyczna znajduje się obok waszych lokalizacji wcale nie oznacza że przeznaczona jest do podłączania klientów. Może to być kabel magistralny lub zasilający jakiegoś kluczowego klienta.
  • Odpowiedz
  • 0
@fluorek: Na oficjalnej stronie Urzędu komunikacji elektronicznej, w googlu wpisujesz wyszukiwarka UKE, wpisujesz adres lokalizacji i wszystko powinno być
  • Odpowiedz
@NTSC: ta wyszukiwarka jest do dupy a moze jest tam swiatlowod jak masz wyzej opisane, magistralny albo dla klientow biznesowych.
@Radkovich: czyli budynek nie jest podlaczony, podlaczenie budynki to koszta a nawet nie wiesz jaki tam idzie swiatlowod, skad, czyj jest... to troche jakbys powiedzial, ze obok twojego budynku idzie glowna rura wodociagow i maja ciebie przylaczyc od niej, nie od punktu dystrybucyjnego z ktorego ida przylacza do innych budynkow.
  • Odpowiedz
@Radkovich: u mnie to widnieje neostrada do ktorej Orange wszystko potwierdza, wysyla montera ktory odmawia instalacji, adres jest widoczny na stronie ale w salonie mowia, ze jednak brak mozliwosci, tak samo kilkadziesiat budynkow w okolicy.
Nawet nie chodzi o to, ze informacje sa niekompletne tylko jak widzisz czesto falszywe.
  • Odpowiedz