Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
#sylwesterzwykopem #sylwester #rozdajo Tomb Raider: Anniversary Steam

Do zgarnięcia najlepsza gra na sylwestra. Mój sylwester spędzam w szpitalu, ale jak wyjdę to na ma opcji i zamierzam przejść tomb raider.
Zielonki nie biorą udziału, wylosuje do 18stej 3 miereczkow/mirabelki w tylko mi wiadomy sposób. Jak wygrać? Wombat w komentarzu albo koteł jakiś;) pozdrawiam i najlepszego w nowym roku, zostali już tylko kosmici w 2023 ;)
  • 16
  • Odpowiedz
Jak wygrać? Wombat w komentarzu albo koteł jakiś;)


@oink_oink: rozumiem, ale w dalszym ciągu spełniałem wszystkie warunki wygranej.

Losowanie z 3 mireczków ("wylosuje do 18stej 3 miereczkow/mirabelki w tylko mi wiadomy sposób"), na logikę biorąc, jest w momencie większej liczby zgłoszeń niż 3.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wirogez: czulbym się nie ok jeśli bym Cie wylosował bo mi się ten kotel nie podoba. Wklej jakieś fajniejszego, zobaczymy czy się nada. Nic nie poradze, napisalem wyraznie ze wybiore wg wlasnego klicza rozwiazan. Głową do góry.
  • Odpowiedz
Jak wygrać? Wombat w komentarzu albo koteł jakiś;)


@oink_oink: nie, właśnie nie, to jest tak samo jakby zorganizować konkurs skoków narciarskich z medalami za podium i po skokach powiedział "sorry Żyła, pomimo, że jesteś 3 nie podobał nam się ten skok, więc nie przyznamy ci tego brązowego medalu".

wylosuje do 18stej 3 miereczkow/mirabelki w tylko mi wiadomy sposób


oznacza tyle, że z większej liczby uczestników, np. z 10, wybierasz gwarantowane 3.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wirogez: mireczku, nie zamierzam się z To a sprzeczać. Robisz widły z igly, ciesz się nowym rokiem, no nie wygrałeś, zycie. Nie muszę Ci się z niczego tłumaczyć, a nowego kotelka nie sprezentowałes. Najlepszego w nowym roku!
  • Odpowiedz