Wpis z mikrobloga

Moje podsumowanie 2022:

1.Moja #naukaprogramowania po ponad roku to jeden wielki chaos, oczywiście nie inwestowałem w żadne bootcampy, bo wiadomo, że darmowa wiedza jest w internecie. Zdałem egzamin składowy na technika programistę INF03 więc jakaś wiedza jest na poziomie technikum z HTML CSS + jakieś podstawy JavaScript PHP i SQL. Potem pocisnąłem kurs na udemy z JavaScript ale materiał był bardzo obszerny i zapał siadł po wakacjach. Potem przerwa dwa miesiące gdzie powiedzmy, że zająłem się biznesem print of demand co w zasadzie tylko dało mi trochę podstaw z grafiki komputerowej. Teraz jestem w trakcie kursu Pythona z cisco. Wszystko to jakieś takie chaotyczne i #!$%@? wie za co tu się zabrać, jaką ścieżkę obrać, jak na razie marne prognozy na jakikolwiek nawet staż, a co dopiero robotę.

2. #randkujzwykopem nie kiwnąłem palcem z prostego powodu, już nie chce się pajacować jak kiedyś, chociaż ostatnio z ciekawości obczaiłem sobie kto siedzi na fb randkach, sympatii i nie ma czego żałować. Chcieli mnie zeswatać ale szkoda gadać nawet.

3. Jedyne co jest stabilne to lurkowanie wykopu, #!$%@? kasy na #hazard i regularne treningi na #silownia

#sylwesterzwykopem #programista0k #smiercwsamotnosciniedlamnie
  • 2