Wpis z mikrobloga

Wszystkich plusujących zawołam o 8 za rok. Zobaczymy za 12 miesięcy, kto równie jest rannym ptaszkiem po sylwestrze jak my dziś. (A tym samym jesteśmy lepsi od śpiących do 12!)

Kto rano wstaje, temu Pan Bóg daje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jako wołany polubiłeś ten wpis:




Dziś również mija moja 13 rocznica założenia konta na wypoku (ʘʘ)

#jmuhha #glupiewykopowezabawy #sylwesterzwykopem #prestizowyporanek
Pobierz jmuhha - Wszystkich plusujących zawołam o 8 za rok. Zobaczymy za 12 miesięcy, kto rów...
źródło: comment_1672557753wD4slpCClaqgGWHZJ0TMOD.jpg
  • 200
2023 to będzie piękny i spokojny rok, bez wojen, zakażeń, konfliktów. PIS nie będzie prowadził złej polityki wobec Państwa. Wszystkie afery zostaną wyjaśnione, a pieniądze zwrócone. Paliwo będzie po 1.30 zł a politycy odpowiedzialni za afery pójdą do wiezienia. PIS wesprze ruchy BLM i społeczność żydowską oraz LGBT. Tusk przyzna się do wszystkiego i weźmie całą odpowiedzialność na siebie za wszystko o co oskarżał go PIS i że tak naprawde był i
Haha byłem i jestem obiecany na wszystkich edycjach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Uwielbiam wstawać rano 1 stycznia. Tym bardziej ze ruszam zaraz zwiedzać Rzym z Żona i pieskiem
@Digital_Boy: moja młoda bawi się klockami LEGO. No i teraz jest taki problem ze mnie to w ogóle nie bawi. Kiedyś jak byłem dzieckiem to uwielbiałem takie zabawy , a teraz już nie mam na to ochoty. Lubię patrzeć jak młoda się bawi. Piję sobie rano kawę, słucham radio albo coś tam czytam a młoda bawi się klockami. Co chwilę pokazuje co tam zbudowała i też jest git. Prawie jak sam