Wpis z mikrobloga

@MxS89: A mi się wydaje, że on to doskonale rozumie, ba nawet nie szczególnie mu to przeszkadza. Ta cała nagonka na lgbt to jest robota zlecona przez kościół. Miejsce geja jest w seminarium a nie na paradzie, oni dobrze wiedzą, że im większa tolerancja tym mniej chowających się gejów po seminarium tak jak to dawniej było. Ostrożne szacunki podają, że co trzeci duchowny to homoseksualista.
Kaczyński nawet nie wie, że kościołek
@boskakaratralalala: Kowalski ustawa się zasłania xD jakoś fakt, ze według niej TVP ma cechować się bezstronnością czego nie czyni już mu nie przeszkadza

Publiczna radiofonia i telewizja realizuje misję publiczną, oferując, na zasadach określonych w ustawie, całemu społeczeństwu i poszczególnym jego częściom, zróżnicowane programy i inne usługi w zakresie informacji, publicystyki, kultury, rozrywki, edukacji i sportu, #!$%@?ące się pluralizmem, bezstronnością, wyważeniem i niezależnością oraz innowacyjnością, wysoką jakością i integralnością przekazu.


https://sip.lex.pl/akty-prawne/dzu-dziennik-ustaw/radiofonia-i-telewizja-16795082/art-21
@boskakaratralalala: ja mam wrażenie, że Ziobro specjalnie, na złość Kaczyńskiemu wprowadził od siebie same osoby będące inwalidami umysłowymi. Chyba wszyscy z SP zachowują się jak typowe, przerysowane katole z memów xD
Zero to chyba chciał udowodnić PiSiorom i Kaczyńskiemu, że on może nawet pedofila czy gwałciciela wziąć do swojej partii, a Kaczor go wpisze na listę wyborczą xD
@boskakaratralalala: Nawet gdyby przegrali te wybory, to władzy nie oddadzą. Nie po to PiS przejął Prokuraturę, Sądownictwo, dużą część samorządów oraz potworzył pozabudżetowe fundusze, żeby teraz dać rozmontować swoje imperium trzeciego świata przez jakieś głupie wybory ¯\_(ツ)_/¯