Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
Jednak mieć chłopca to fantastyczna rzecz. Wspólne spędzanie czasu z chłopcem, tulenie się i oglądanie Znachora, wspólne grzeszenie i lecące w tle TVP info... ( ͡º ͜ʖ͡º)
Tak było, nie zmyślam.
Co prawda ojciec odwalił kawał "dobrej roboty" i #!$%@?ł sylwestra (miałem chłopca do domu brać i nie wyszło), ale no ostatecznie chyba w pamięci zostaną te fajne wspomnienia, jak się fantastycznie przytulało chłopca wykopka na kanapie i nie tylko ʕʔ
Chłopcy są uniwersalni seksualnie i to w nich bardzo cenię ()
A baby to średnio mają możliwość bycia uniwersalnymi więc no xD
Zresztą kto by chciał babę, gdy jest tylu milusich gejuszków na rynku związkowym, normalnie nic tylko wziąć i schwytać sobie jednego na własność ()
No a ogólnie to marzy mi się na przykład z chłopakiem razem robić suszi w domku i potem we dwóch je wspólnie zjadać. ʕʔ A tradycję też szanuję, więc jak najbardziej wspólne robienie mielonych też jest na mojej liście rzeczy do zrobienia. Ogólnie to chyba prawie każda forma wspólnego spędzania czasu z chłopcem by mi się podobała i planuję sprawdzić te wszystkie, które mi przyjdą do głowy :3
#teczowepaski #gownowpis #tecowyprzegryw
  • 18
  • Odpowiedz
na przykład z chłopakiem razem robić suszi w domku i potem we dwóch je wspólnie zjadać


@Zjedzon: może spróbujcie body sushi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@fizzly ja też, ale to nie przeszkadza w poznawaniu nowych ludzi, miejsc itp.
Musisz tylko inaczej podejść do życia. Może sie bardziej otworzyć. Spotkania z wykopkami pomagają ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ile masz lat? Jeszcze rynek gejowski cię przemieli i wypluje, też kiedyś myślałem że geje są uwu owo a to po prostu męska wersja #p0lka, r00chają się z każdym, tylko poczekaj aż twój chłopiec trafi na innego chłopca który mu się podoba
  • Odpowiedz