Wpis z mikrobloga

Poznałam gościa, który uważa się za przegrywa i blackpilla, przegrane życie z powodu mordy itp. a tak naprawdę jest zwykłym ziomeczkiem 6/10. Taki obraz Wasz.


@SweterWPaski: gdyby był 6/10 to niebyłby tylko twoim podnóżkiem, tzn. ziomeczkiem, samozaoranie
@SweterWPaski: ten tag rozrósł się koszmarnie w ostatnie kilka lat. Około 2017-2018 było tam kilku stałych bywalców dających nawet śmieszny content - ChadWawa robił recenzje prostytutek w Warszawie, wyjdezprzegrywu też, Janusz Pol wrzucał swój arcybebech, synboży7 wrzucał stopy do oceny, no można było wejść i mieć trochę rozrywki.

Obecnie to kółko wzajemnej adoracji zarażone blackpillem z reddita i 4chana. Nie jest już śmiesznie, jest wręcz niebezpiecznie. Retoryka tagu przeniknęła
@SweterWPaski: Miałam podobnie. Koleś z twarzy 7/10 i takie samo marudzenie. Doradziłam, żeby może ubrał na siebie coś co nie jest schodzonym dresem i zaczął rozmawiać z innymi o czymś innym niż że nie ogarnia życia i nikt go nie lubi. Stwierdził, że on się dla nikogo starać nie będzie ¯\_(ツ)_/¯ No to nie, ale niech nie oczekuje, że świat nie może się doczekać jego kolejnego wywodu na temat tego, że