Wpis z mikrobloga

@klefonafide: tacx ma darmową, można treningi robić, chyba jest jedna czy ileś tras które można jeździć. jest w windows store.
Zwift ma darmowe 25km/miesiąc i gdy zaczniesz przed tymi 25km, to możesz dokończyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak podłączysz licznik (przynajmniej mam taką opcję w garmin) to mogę sterować licznikiem i ustawiać obciążenie.
  • Odpowiedz
@i-marszi: jeździsz na tym? Opowiedz coś więcej. wygląda fajnie. Są 4 "kraje" i 23 mapki/trasy? Można dodawać swoje, np po mapach google albo jakoś inaczej, nawet bez podglądu tylko nachylenia?
To jest całkiem bezpłatne?
  • Odpowiedz
@jagodowy_krol:
Jest bezpłatne, map z google chyba nie da się wgrać, można robić treningi w trybie ERG, są ewenty, zaplanowane jazdy grupowe.
JA nie korzystam bo mi wystarcza licznik który steruje trenażerem. Do łatwych treningów włączam sobie serial a do interwalów to i tak nic nie potrzebuję, na niczym inny się nie skupię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@erwinketa: Dalej jest to możliwe - garmin sobie w tle rejestruje aktywność, a Ty sterujesz wszystkim właśnie z appki Wahoo. Różnic się będzie tylko prędkość/dystans
  • Odpowiedz