Wpis z mikrobloga

BŁAGAM idźcie na wybory! Zagłosujcie na kogokolwiek z opozycji! Nie zostawajcie w domu. To ostatnie wybory kiedy młodzi mogą coś zmienić. Społeczeństwo się starzeje i za 4 lata emerytów będzie już więcej nie mówiąc o zabetonowaniu tej mafii. Idźcie na wybory! Brak wyboru to poparcie tych pisdzielcow. Siedząc w domu wcale nie będziesz lepszy, oddasz głos na PiS!
#pis #bekazpisu #wybory #orlen #polityka
  • 240
  • Odpowiedz
@Coffesue: Ale to chyba PiS wprowadzał lockdowny w mniejszym stopniu niż chciała opozycja i tym samym "utylizował staruszków"? No i druga kwestia - czy robi Pani coś w kierunku odwrócenia trendu (dzieci konkretnie), czy chce tylko odroczenia na 4 lata, gdy relacja młodzi/starzy będzie jeszcze gorsza ?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Coffesue: ostatnio się głowiłem czy nie lepiej na pis wlaśnie. Dając szansę innej partii wszystko na nią pójdzie, cały kryzys, #!$%@? gospodarka itd. może lepiej dać pis szansę by kompletnie pogrążył polaków i polskę by nie można było to wytłumaczyć czymkolwiek innym? Oczywiście po głosowaniu najlepiej wyjechać z kraju i patrzeć jak pisowcy żrą gruz i trawę i tyle.
  • Odpowiedz
@Coffesue tak? I na kogo mam głosować? Kto reprezentuje racjonalne i pragmatyczne podejście?

Konfederacja? Banda proputinowskich trolli z katolskim zamordyzmem.

Lewaki? Banda zamordystow covidowych (ha tfu!) oraz zwolenników niszczenia kultury europejskiej, miloscicy ściągania do Polski elementu niebezpiecznego dla zwykłych ludzi (patrz problemy na granicy z Białorusią rok temu). Miloscicy niszczenia wszystkiego co normalne dla białego człowieka, wynoszenie dewiacji na piedestał. Kochają brak równości.

PO i scheda po Tusku? Takie trochę lewaki, trochę
  • Odpowiedz
BŁAGAM idźcie na wybory! Zagłosujcie na kogokolwiek z opozycji!


@Coffesue: Zagłosowanie na kogokolwiek nic nie zmieni. Można tylko wybierać między PO+ichkoalicjanci i PiS+ichkoalicjanci, bo tylko one mają szanse na realną władzę - ergo nic się nie zmieni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Coffesue: Nie ma na kogo głosować niestety.
To nie PIS ma takie wysokie poparcie, jak to wmawiaja a po prostu opozycja jest tak słaba, tak niekompetentna że nie chcę żadnego z jej kandydatów w rządzie widzieć.
Byleby PIS nie mia większości konstytucyjnej (chociaż oni i tak prostytutkę z prawa robią) to mam gdzieś te wybory.
  • Odpowiedz
Masz do wyboru z 6 partii opozycyjnych, które realnie mogą wejść do sejmu i mówisz, że nie ma na kogo głosować?


@AdamMechanik: Co Ci daje, że ktoś "wejdzie do sejmu"? Jak i tak rządzić będzie realnie ktoś z duopolu PO lub PiS. Sorry taki mamy klimat.
  • Odpowiedz
@AdamMechanik widzę że nawet nie czytałeś mojego posta, czytałeś bez zrozumienia (popularna przypadłość w Polsce) albo po prostu jesteś ignorantem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak czy siak, nie ma sensu strzelić ryja właśnie na takie debilne komentarze jak twoje.

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 85
@Franzowaty: o to właśnie chodzi, żeby pójść na te wybory i oddać głos. Jeśli PiS nie będzie miało większości, będą musieli się dogadać. Z kim? Się okaże, ważne że sami nie będą już mogli sobie prywatnego folwarku robić. Oddając głos na kogokolwiek z opozycji zabierasz głos pisowcom, jeśli to cię nie przekonuje to nie wiem co może.
  • Odpowiedz