Wpis z mikrobloga

Kontynuacja dzisiejszych przygód: już jest oferta, wszystko czeka na stole, gotowe, ale Pan pośrednik, chyba dla zachęty, napisał mi tak, cytuję:

w tej chwili jest Pan na piątym miejscu na liście rezerwacyjnej


Tak, to ogłoszenie wisi już dobre 5-6 miesięcy, ale nagle Pan znalazł 4 innych chętnych - rozumiecie to koledzy - przez 6 miesięcy nikt się nie mógł znaleźć, ale nagle Pan ma gotowych czterech chętnych kupców (poza mną) xD

Chyba, że są możliwe takie rezerwacje na pół roku - jest to możliwe? Pytanie do pośredników (może są na wykopie).

#nieruchomosci #kredythipoteczny #mieszkanie #bekazposrednikow
  • 41
  • Odpowiedz
@haha123: Jak w ramach tej fantastycznej taktyki sprzedażowej napisze Ci, że zaprasza to odpisz mu, że jest na 8 miejscu listy ofert pośredników, ale po obniżce ceny ma szansę awansować.
  • Odpowiedz
@amstaf01: nie pokażę, bo nie chce zdradzać gdzie będę kupował. Jeszcze nic, ogólnie to już jest etap podpisywania umowy tzn. finisz. Jednak nie wiem jeszcze czy chcę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@haha123: to jak wszystko jest gotowe jak są inni w kolejce?
Po co się miałby z tobą w ogóle wdawać w szczegóły, jak nieruchomość ma praktycznie sprzedaną?
  • Odpowiedz
@haha123: Ok córciu. Może ten pośrednik wystawił sobie tak z połowę ofert i przedłuża co miesiąc każdą z nich jednym kliknięciem siedząc na kiblu o poranku.... aby słychać było w necie trzask twojej pękającej dupy na portalu ze śmiesznymi obrazkami.
  • Odpowiedz
@Sibu: mordo, to jest portal ze śmiesznymi obrazkami, gdzie większość ludzi pisze baity albo trolluje, a Ty chcesz, żebym podawał swój potencjalny adres? xD
  • Odpowiedz
@haha123: ostatnio też się rozglądałem trochę, miałem podobne sytuację, a co się potem okazało... posredniacha [flippero] sobie urządza sprzedaż na licytacje bo nic nie schodzi w cenie rynkowej a musi spieniężać cześć portfolio by utrzymać resztę i zachowac płynność do czasu obniżek a chcę za to wygenerować najwięcej ile jest możliwe na tenże moment.
  • Odpowiedz
@haha123:
Prymitywne zagrywki manipulacyjne.
Jak ktoś robi coś takiego w relacji jakby nie patrzeć biznesowej to należy zawsze zrywać rozmowy.
Jeżeli na starcie kłamie to nie wiadomo czy potem nie oszuka w większych rzeczach.
  • Odpowiedz
@haha123: pracowałem jako pośrednik i nie kumam takiej taktyki.

Ja raz umówiłem trzy osoby po sobie, aby dosłownie mijali się w drzwiach i taka forma presji zadziałała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz