Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem totalnie wykopków próbujących sił na #tinder przeciez to jest apka do przelotnych relacji seksualnych dla kobiet i przystojniaków (a więc NIE wykopków). Skarżycie się na ghosty i ze kobieta nie odpisuje po kilku wiadomościach? A dlaczego miałaby wybrać 175-centymetrowego wykopka z mordą pic rel zamiast 196-centymetrowego Tertuliana z ciałem jak grecki bóg?

Po prostu zamiast celować w swoją ligę czyli szukac na tagu #mirekszukazony to szukacie na tinderze czyli na portalu gdzie raz na jakis czas trafi sie #plodnajulka - szukajcie w swojej lidze, w kobietach zbyt brzydkich na tindera i instagrama, te właśnie niewiasty siedzą na wykopie. Niech #przegryw zlaczy sie z #damskiprzegryw (kobieta niemajaca szans na chada) i niech zyja dlugo i szczesliwie ()

#blackpill #badoo #zwiazki #tinder
przegryw162cm - Nie rozumiem totalnie wykopków próbujących sił na #tinder przeciez to...

źródło: comment_1672679595BVQ4o7SxFC46AE9RN3WnWX.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
A ja na Tinderze znalazłem szczęście. Poszedłem na randkę późno w nocy, okazała się to zasadzka. Zabrali telefon i portfel. Ale mogli zabrać nerkę, a nawet życie. Teraz mam w sobie wdzięczność i radość i dlatego taguję #wygryw
  • Odpowiedz
A ja na Tinderze znalazłem szczęście. Poszedłem na randkę późno w nocy, okazała się to zasadzka. Zabrali telefon i portfel. Ale mogli zabrać nerkę, a nawet życie. Teraz mam w sobie wdzięczność i radość i dlatego taguję #wygryw


@Feniks_Alfa: serio coś takiego było?
  • Odpowiedz