Wpis z mikrobloga

Remis przez pata to najgorsze sku**ysynstwo na jakie wpadl idiota wymyslajacy te zasady. Rzniesz typa az huczy, tworzysz trzy królowe robiac go w balona i przy natloku pionkow o ktore notabene tak dbales, nie zauwazasz, ze bijac mu konia przez przypadek nie #!$%@? mu krola tylko patujesz tego dalna. Nagroda, za zmiazdzenie go? Remis bo ku*wa pat.
#szachy #gorzkiezale
  • 26
  • Odpowiedz
tworzysz trzy królowe robiac go w balona


@ozdupka-wraca: nie zachowuj się jak troll to być może unikniesz takich sytuacji. Próbowałeś typa upokorzyć zamiast po prostu pokonać to dostałeś kare.
  • Odpowiedz
@cinu4: wspanialy motyw, poswiecaj pionki (ma to sens, jak na wojnie). Wygrywaj gre nie tracac prawie zadnego pionka, a przeciwnikowi zostal król. Przegraj bo nie uwazales i przez przypadek uniemozliwiles ruch krolowi, ale go wczesniej nie #!$%@? (a to ma sens? Widzial ktos taka bitwe)?
  • Odpowiedz
@5da4266d3de6dbaf425a2d4fc16225d0: to wyzej napisalem jako przyklad absurdu tej zasady. A akcja byla tak, ze przegrywalem i jednym hetmanem tak udalo sie sie zakrecil przeciwnika, ze doprowadzilem dwa pionki i zamienilem w hetmany. Jednego poswiecilem i lecac po krola jebnalem mu konia po drodze nie zauwazajac, ze jego ostatni pionek nie ma ruchu, a krol tez nie bedzie mial jak wlece w konie. (Tak, moja wina) co nie zmienia faktu, ze powinno
  • Odpowiedz
@cinu4: mi tam wyglada to na a8. Ale dzieki za rade. Cos zabraklo wam logicznych odpowiedzi poza "nie znasz sie, to jest super sens bla bla w sumie sam nie wiem jaki, ale tak jest i juz, nie znasz sie".
  • Odpowiedz
@cinu4: oswiec mnie wiec, co takiego swietnego jest w tej metodzie? Ja jedyny plus jaki widze, ze nie mozesz spoczac na laurach i odpuscic na koniec bo moze cie to kosztowac gre ( no i spoko rozumiem) co nie zmienia faktu, ze chwila nieuwagi i niwelujesz CAŁY wysilek pieknych akcji i zagran na rzecz JEDNEGO bledu na sam koniec. To nie jest strata hetmana bo sie zagapiles i gramy dalej.
  • Odpowiedz