Wpis z mikrobloga

Mirabelki, ile średnio wynosi wasze zamówienie na kosmetyki pielęgnacyjne w drogeriach internetowych? Pokończyło mi się sporo rzeczy do twarzy i włosów, ale jak widzę kwotę prawie 500 zł w koszyku to jednak mnie to przerasta xD.

Jakieś serum, krem, hydrolat, retinol, 2 maski do włosów, szampon, coś do stylizacji no i mamy taką kosmiczną kwotę ()

#kosmetyki #rozowepaski #mirabelkopomusz
  • 21
  • Odpowiedz
@AcyX: cięzko powiedzieć, bo rzadko mi się zdarza żeby kończyło mi się kilka kosmetyków w tym samym czasie, a na zapas nie kupuje, bo po co
  • Odpowiedz
  • 6
@AcyX jak poprzedniczki - jeżeli widzę, że mój ulubiony produkt jest na promocji, to wtedy kupuję na zapas, raczej rzadko kosmetyki kończą mi się w tym samym czasie. W miesiącu, to jest wydatek ok 100 zl - właśnie na promkach żeby uzupełnić zapasy.
  • Odpowiedz
@AcyX: na kosmetyki do włosów wydaje jakoś 200 zł na kilka miesięcy, kupuje odzywki i maski na zapas. Na kosmetyki do twarzy ok. 150-200 zł miesięcznie, ale używam ich razem z niebieskim wiec kończą się szybciej niż gdybym używała ich sama.
  • Odpowiedz
@AcyX: na cocolicie były w grudniu promocje na produkty które wymieniłaś, z firmy nacomi. Kupiłam retinole kwasy wszystko co trzeba (i to nawet nie po jednej sztuce) i zapłaciłam jakieś 200zl
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AcyX zazwyczaj 200-250zl w rossmannie zostawiam, w aptece coś około 150zl. Czasem jeszcze wpadną zakupy typu maski i jakieś inne rzeczy ( ͡° ʖ̯ ͡°) dużo tego potrzebuje niestety. O tyle dobrze, że zrezygnowałam z płynu do demakijażu cery to trochę zaoszczędzę :P
  • Odpowiedz