Wpis z mikrobloga

@emdet: Dobra, to Ci powiem co się stanie. Są w sumie trzy opcje - albo koleś się zgodzi, albo się nie zgodzi i będzie chciał negocjować - albo się nie zgodzi i obrazi. Opcja jeden to pure win dla Ciebie. Opcja 2 (najbardziej prawdopodobna) spowoduje, że będziesz miał większe pole do manewru dalszych negocjacji. A to, że boisz się opcji 3 oznacza, że od razu jesteś stratny na negocjacjach jakieś 50
@emdet: Powiem Ci tak, z 5-7 razy składałem oferty 10-20% poniżej ofertowej, też mieszkania za ponad bańkę
Efekt? Kupiłem jak dotąd 0 mieszkań nie wycofując się przy tym z żadnej transakcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Edit: raz dew się zgodził na moją cenę ale zaproponował nie to mieszkanie co chciałem tylko o 1 obok od niego (takie samo). Nie kupiłem bo jestem debilem i nie pasowalo mi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@emdet:

no niestety, poza wysłaniem przekazu że urrrr za drogo to chcę też kupić :P


Pociąg się zatrzymał na stacji i zaczyna wracać a ty boisz się, że odjedzie?
@emdet: powiedz mu że twoja zdolność wynosi dokładnie te 9% mniej od jego ceny życzeniowej

i jak się zgodzi to bierzesz od ręki, jak nie to musisz szukać w innych bankach a to długi proces

dodaj że mieszkanie z gustem urządzone czy inne komplementy- właściciele też wolą sprzedać komuś kto docenia te same zalety mieszkania co oni sami

i na koniec dodaj że ma świetną fryzurę czy inny komplement w jego
@dochodek: niestety, mieszkanie sprzedaje agent - więc wszystkie tego typu zabiegi nie wyjdą :P A on pewnie będzie przekazywał sprzedającemu jedynie zaproponowaną kwotę. Ale faktycznie deklaracja szybkiej transakcji to może być jakaś sensowna karta przetargowa.