Wpis z mikrobloga

@massh: jak dla mnie to a rok, może dwa, chociaż jaszczomb nad jaszczombiami może być innego zdania... pytanie czy dwa lata płacenia więcej przy kredycie na powiedzmy 20 to dużo czy mało?
  • Odpowiedz
@mickpl: ciekawe jak pln/usd zareaguje w przypadku gdy EUR (stoopki w górę) , USD - w górę... niech tylko spróbują puścić w dół... dodatkowo za miedzą będzie co raz cieższa sytuacja gospodarcza i większe frustracje na przedłużający się konflikt...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@mickpl: na bank jacykolwiek znajomi jeszcze chcą z toba gadać o nieruchomościach xD nie wnikam czy masz rację czy nie ale z zacietrzewieniem od lat postujesz o tym na wykopie, masz jakąś manie i jestem pewna że nikt w realu nie chciałby tego słuchać ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@mickpl: Może wcale się za bardzo nie myli. Przecież NBP za PiSu nie realizuje swojej misji tylko interesy partii. Nadchodzą wybory, wiec różne scenariusze się malują. Standuper, profesor historii zrobi ze stopkami co rozkaże karakan :(
  • Odpowiedz
@mickpl: może Twoją znajomą jest Glapiński, bo on powiedział coś w tym stylu ;) (słyszałam to w radio więc z pamięci cytuje, sens był taki, że już wyższych stóp nie trzeba a można i obniżać jak się skończą wakacje bo przecież koniec wakacji ściągnie pieniądze w rynku i zadziała w praktyce jak podniesienie stóp).
  • Odpowiedz